Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez így rendben...

Szerintetek ez így rendben van? (kalóriaszámlálás)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és eléggé túlsúlyos. Szeretnék fogyni és a kérdésem annyi lenne, hogy az rendben van ha naponta 1300-1400 kaloriat eszek meg, iszok sokat, nem ülő életmódban vagyok, és még azért az edzést is beiktatom a napomba? (a kalóriák leginkább olyan ételekből vannak amik lassan felszívódó tapanyagok, a nasikat hanyagalom persze neha belefer mondjuk műzli vagy kis étcsoki, mert azert teljesen semmit nem vonok meg magamtol. Kenyer, cukros uditok teljesen kizarva maximum ritka alkalmakkor)

2023. okt. 17. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

hány kiló vagy? ha kb 65-70 akkor ez így jó lesz. ha ennél több kkor ennél többet kellene enni mert nagyon éhezni fogsz és túl gyorsan fogsz fogyni aminek számos negatív hatása van

kenyeret nyugodtn ehetsz csak próbálj teljes kiőrlésűt vagy rozskenyeret választani, azoktól sokáig jól laksz. abonett és puffasztott rizs sokkal rosszabb mint a kenyér


szóval ha nagyon túlsúlyos vagy és 80-90-100 kiló akkor ennél picit többet kellene enni és ahogy fogsz, kb 8-10 kiló leadása után újra tudod számolni a szükségleted. én 80 kilósan 1600 klóriával fogytam. most 70 kilósan 1400 és mikor 63-64 voltam (sajnos azóta visszahítam) akkor 1350-nel

2023. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1300 kalória KEVÉS. Vagy ezentúl annyin akarsz élni?
2023. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
kenyeret nyugodtn ehetsz csak próbálj teljes kiőrlésűt vagy rozskenyeret választani, azoktól sokáig jól laksz - meg a nagy lószrt :D Ugyanannyi idő alatt megéhezik tőle az ember...
2023. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nekem ez az 1300-1400 kaloria pont annyi amennyi megfelelo, tehat nem igazan erzem magam ehesnek, mar megszoktam, de persze van hogy ez tobb, de altalaban mellette 1500-1800kaloriat elegetek egy nap😅
2023. okt. 18. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ülő életmódban vagy meg sportolsz akkor kevés lesz. 1500-1600 nyugodtan mehet annyival is fogyni fogsz pláne ha nagy a túlsúly. De ha ez is elég akkor vigyél be ennyit de ha elkezded kevésnek érezni nyugodtan emeld.
2023. okt. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!