Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 8 óra gyári munkával mennyi...

8 óra gyári munkával mennyi kalóriát égethetek el?

Figyelt kérdés
Egy gyárba dolgozok kB 50-60m hosszú soron automata sor mindent gép csinál csak ha megall valami oda kell menni elhárítani a hibát és megy tovább, 8 órából kB 3-4 órát kell úgymond felallni oda menni ezt csinálni azt csinálni a maradék órába kB csak ülés van + biciklivel járok dolgozni oda vissza 2-2km kB. Ezzel napi szinten mennyi kalóriát égethetek?
dec. 3. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy fitneszórát vagy fitneszkarkötőt, és az ki fog írni egy becsült értéket. Pontos az sem lesz, ahogy a mi hasraütésünk se lenne.
dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak ott nem merek ilyet használni vegyszerekkel dolgozunk sokszor olyan a kezem telefont se rakom a zsebembe emiatt
dec. 3. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Vegyél valami olcsó okosórát, ami méri a lépésszámot és kövesd, hogy mennyit lépsz 1 nap.


10.000 lépés nagyjából 300 kalória.


BMR értéked + lépésszám kalória (10.000 lépés/300 kalória) + mondjuk dobj hozzá 200-zat a további dolgok által (felállás, stb). De ezt nem lehet pontosan meghatározni, ez id csak egy nagyon durva becslés.


A biciklizés szinte semmi, 2km még sétálva sem sok, nemhogy biciklivel.

dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani, hogy valami olcsóbb órát szerezz be ami méri a lépésszámot.(pl honor band 5 elég filléres, és van annyira pontos, hogy kb meg tudd becsülni a valóban elégetett kalóriát). Példaként Én 10-12 órákat dolgozom, csak szünetekben ülök le, azon kívül járkálok és kisebb súlyokat is emelek munka jellege miatt. Nekem olyan napi 500-700 kalória égetés összejön ezzel a mozgással.(alkalmazás számol elégetett kalóriát is ugye, de azért szerintem cseppet túlbecsüli szóval én picivel kevesebbel számolok)
dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Hát, nem olyan sokat, mint gondolod. Postás vagyok, napi átlag 6 órát gyalogolok temposan, plusz biciklizek is mellé, de ettől egy dekat nem fogytam
dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

5#

Mert a fogyás kalóriadeficiten múlik. Sétálhatsz bármennyit, ha nem vagy deficitben nem fogysz, ennyi.

dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

6!


A kérdés a kalória égetése volt, erre írtam a példát

dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb semennyi. Szamolj kaloriaigenyt konnyu fizikai munkaval es ennyi. Az ilyen kulon egeteseket hozzaadni nagyon fals eredmenyt adhat
dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

7-es: nem a 6-os vagyok, de: nem írtál rá példát.

A példa az lett volna, hogy: naponta x órát gyalogolok, ez y kalóriát éget. naponta xx órát biciklizem, ez yy kalóriát éget.

Te csak leírtál egy következtetést (hogy kevesebbet kalóriát éget egy adott tevékenység, mint azt gondolnánk), amit téves ok-okozati összefüggésre (én sokat mozgok, mégsem fogyok) alapoztál.

dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!