Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mivel tudnám fenntartani az...

Mivel tudnám fenntartani az életmódom ha kicsit elment a kedvem mindentől?

Figyelt kérdés
Most 2 hónapig elég erősen tudtam tartani a napirendet a mozgást, étkezést 25+ kg le is ment, mert nagy súlyból fogyok, de mostanság borzasztóan kedvtetlen, és olyan közömbös vagyok. Jó pár olyan nap is becsúszott az utóbbi pár napban amikor kicsit össze-vissza ettem ami kilókban nem igazán látszódik meg, de kicsit úgy érzem hogy mentálisan szétcsúsztam. Az étrend szerintem fenntartható, mert olyan 1500-2000 kalória lőttem be attól függően mozgok-e, és szépen működött is. Igaz volt 2 hét amikor stagnáltam akkor nagyon nehéz volt megtartani, de most hogy újra elindult teljesen bezuhant a kedvem. Pedig szedek vitaminokat szóval még a télnek sem kéne nagyon hatással lenni erre. Ti ilyenkor mivel ugrotok vissza a kerékvágásba?

dec. 3. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Először is gratulálok az elért eredményedhez!

Ha én megcsömörlök, akkor bizony tartok olyan napo(ka)t, amikor nem számolom a kalóriát. Érdekes, azt hittem zabálni fogok, de nem, mert annyira meg már magamévá tettem az életmódváltást, hogy ne csináljak nagy marhaságot.

De más mozgásformát is kipróbáltam, az is feldobott egy ideig.

dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok tanácsot adni, én csak mindig megvárom, hogy új löketet kapjak. Évekig nem fogytam le, mert nem jött a löket. Nekem is van, hogy megállok. Most azért gyorsítottam be újra, mert elutazom, plusz jön a karácsony, tehát jönnek a zabálások :D És örülnék, ha kevesebb kiló lennék addigra. Október vége és november vége között nem fogytam semmit csak kb két dekát, mert épp olyanom volt, hogy nem figyeltem eléggé, ettem, stb. Aztán most újra beindult :D
dec. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor most próbáld ki, hogy ha 2 hétig vagy 1 hónapig nem számolsz semmit, képes vagy-e súlyt tartani.
dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm nekem is vannak ilyen napok, de én se viszem túlzásba. A mozgás feldob, de az is sajnos csak ideig-óráig tart.
dec. 6. 00:40
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 Igen a karácsony nálam nagy félelem, de tudok önkontrollt gyakorolni, csak engem már annyi ideje bosszant ez a borzalmas túlsúly, hogy egyszerűen nem akarom szüneteltetni :D bár ezt a stagnálás megteszi helyettem sokszor.
dec. 6. 00:41
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 Nagyjából a kalóriaértékét tudom a dolgoknak, szóval képes lennék ez az ellenőrzés csak önmegnyugtatás.
dec. 6. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!