Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm magas srácnak körülbelü...

165 cm magas srácnak körülbelül mennyi az ideális testsúlya? 20 éves vagyok, és szeretnék egy atletikus testet fenntartani hosszú távú életmódváltással, több sporttal.

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom belőni, hogy kb egészségesen, fitten és szálkásan hány kg testsúlyt érdemes tartanom. Nincsenek testépítői ambícióim, mindössze a lányok szemében egy vonzóbb testet szeretnék, valamint jobban akarom érezni magam a bőrömben.

2012. szept. 26. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A BMI-n alapuló számítás szerint 50-68 kiló között kellene lenned. Ezek szélső értékek, tehát az alkatod és izomzatod miatt ez bárhol lehet közte, sőt ha izmosodsz akkor meg is haladhatod egy kicsit, de az nem baj. Szerintem elsőnek a 60-68 kilót célozd meg, aztán majd látod hogyan alakulsz.


[link]

2012. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!