Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Híztam 10 kg-ot, amit nagynehezen le is adtam, a hízás előtt bármit ehettem, nem híztam. Mostanában meg már egy pohár víztől is hízok. Voltam vizsgálatokon, és nem mutatott semmit, viszont van hogy napokig nem eszem, meg ha eszek is pl csak egy marék mandulát, vagy pár szem datolyát, és mégis nagyon nehéz megtartani a súlyokat. Ráadásul edzek is. És már kezdek belefáradni.

jan. 8. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem eszel semmit, elgyengülsz. Nincs energiád megtartani a súlyokat. Koplalással a szervezeted raktározni kezd, és egy pont után elszalad a ló az étkezéseddel. Ez nem fogyaszt, hanem hízlal. Egyél rendesen a kalóriakeretednek megfelelően.
jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ezek az appok 1800 kalóriát írnak. De én napi 700 kalóriát eszem(mindent számolok, mindent mérek). Viszont ugye van hogy egy két napig semmit nem eszek.
jan. 8. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el enni. Mandulából nem lehet izmot építeni.
jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Pont az a probléma hogy 700 kcalt eszel. Ez éhezés. Egy éhező test pedig csökkenti a saját energiaszükségletét. Nálad is ez történhetett. A kaloria amivel regen tartottad a sulyod ma már hízást eredményez. Kb 2-3 hónap lesz rendbehozni. Keress rá a reverse dieting fogalmára
jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4 éves lányomnak több a kalóriaigénye pedig csak 17 kg. Kezdj el enni sürgősen, mert elsorvadsz.
jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 ebben igazad lehet, mert múltkor kipróbáltam hogy 1000 kalóriát ettem egy nap, egy héten keresztül, és már zsírosodott a testem, meg feszültek a ruháim. Én már hozzászoktam a koplaláshoz, csak félek, hogy hosszútávon valamilyen egészségügyi problémát fog okozni, vagy legrosszabb esetben akár meg is halhatok.
jan. 8. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Itt erős pszichés problémák vannak főleg a háttérben.
jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus..

Figyi, azért mert 1 hétig 1000 Kcal-t ettél a szokásos 700 helyett, biztos hogy nem kezdtél zsírosodni, ezt csak te látod...

Kezdj el rendesen enni, akkor is ha úgy látod hízol tőle. Ilyen nincs hogy két napig nem eszünk, meg 700 Kcal-t eszünk... Itt a gyakorin könnyen dobálóznak a testképzavar meg az anorexia kifejezésekkel, ami általában hülyeség. De a te esetedben nem az. Neked nagyon-nagyon komoly problémáid vannak, az is lehet hogy te valóban anorexiás vagy, amibe igen, bele lehet halni. Szóval sürgősen menj el orvoshoz. Először menj el a háziorvosodhoz, ő majd segít a továbbiakban. Fogja látni a testarányaidat, kivizsgál, megnézi nem e valami betegség van a háttérben. Ha nem akkor nyilván el fog küldeni megfelelő szakemberhez.

jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Testképzavaros vagy, étkezési zavaros. Menj el orvoshoz még holnap.
jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!