Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik a leggmegbizhatobb...

Melyik a leggmegbizhatobb kaloria számláló?

Figyelt kérdés

Hali szerintetek melyik a legjobb erre a célra? Legyen szó tömegelésről vagy szállkasitásról.

Egy ideig papíron számoltam füzetbe, aztán kaloria bázisra váltottam, de ott csak fogyás a cél, és még nem is reál amit megad testreszabotban.



jan. 28. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Myfitnesspal nagyon bevált, bár mást nem próbáltam, szóval nincs viszonyítási alapom. De tényleg klassz, minden étel benne van, be tudom írni a receptjeimet, stb. Csak az ingyenes verzióját használom, és így is tök elégedett vagyok.
jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na most direkt ránéztem, hízást is ne tudsz állítani célnak, azt is hogy milyen tempóban szeretnéd. Meg a makró célokkal is lehet játszani. Én mivel izmosodni is szeretnék a fogyás mellett, feljebb vettem a proteint, a szénhidrát és a zsír kárára. Szóval szerintem tömegelésre is kiváló. Myfitnesspal még mindig :)
jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kalóriabáis vált be. Mert renegeteg étel van betáplálva az emberek által és bármi kb amit veszek már benne van.

Az értekeidet ki tudod számolni magadnak bármilyen célhoz és azt beírni. En is kezzel allitom be a kcalt es a makrokat.



Sokan a yaziot szeretik de en pl nem, nekem furcsa hogy megadja hanyszor egyek.

jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon élőknek a Kalóriabázist szoktam ajánlani, akár fogyni, akár tömegelni akarnak, mert abban az applikációban az összes belföldön elérhető élelmiszer megtalálható. A BMR-edet vagy a kalóriakeretedet ne ott számold ki, hanem valamilyen normális kalkulátorral (illetve tapasztald ki magadnak), de kalóriaszámolásra tökéletes.

Ezen kívül a három legjobb a YAZIO, a MyFitnessPal és a MyFoodData.

jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nalam a YAZIO a nyertes.
jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kalóriabázisra még egy szavazat 👍
jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!