Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan reagálsz, amikor...

Hogyan reagálsz, amikor szabotálják az étkezési szokásaidat?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, mások hogyan küzdenek meg azokkal az emberekkel, akik folyamatosan beszólogatnak és méricskélik azt, aki diétát tart, fogyásban van.

Nálatok is megy a rokonságban, ismerős körben a szájhúzogatás, beszólogatás?

Én lereagálom, küzdök velük, megvédem magam, de őszintén kezdek már belefáradni. Már az is zavar, hogy pár hónap után találkozunk, méricskélnek a szemükkel. De lehet, csak én látom rosszul a dolgokat és baj van a fejemben?

Nem vagyok egészségtelen, normális ütemben fogyok nagy súlyból.


márc. 5. 08:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha nem a súlyod lesz életed középpontjában, nem gondolod mindenkiről, hogy ez bármennyire is érdekli.
márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak azzal szekálni hogy nyomják az arcomba a csokit meg hasonló nasikat amiket régen nagyon szerettem de manapság nem eszek (nem diéta, csak életmódváltás). Én fullosan ignorálom ha ilyen történik, nem érdekel.
márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kölest ettem,jöttek és mondták hogy a papagáj eszik kölest,válaszom mert ő tudja mi a jó!Azóta csendben vannak.
márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 ez nagyon jó :D De ezek az emberek miért érzik, hogy nekik mindenáron mondaniuk kell valamit? :/
márc. 5. 08:52
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert egy eltérő,nem megszokott étkezésről van szó és nincs tudásuk ehhez erről az étkezésről.

Zabkorpából szoktam tejbegrízt főzni,akkor is meg kapom hogy a lovak esznek zabot!

Annyit mondok nézzétek meg a kitartásuk és teherbírásukat és zabot is esznek.

márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Nekem általában gratulálni szoktak, hogy milyen sokat sikerült változnom előnyömre. Beszólást ritkán kapok, okoskodás viszont azért többször, de mivel én csinálom és hatékonyan ment eddig így nem igazán érdekel, hogy más mit gondol vagy mit olvasott az interneten. Van már annyi tapasztalatom, hogy a hülyeségeknek nem dőlök be. Te se tedd, csak az számít, hogy te jól érezd magad!
márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell ehhez fogyókúra meg diéta. Nekem gyerekkoromból fogva van olyan, amit a család nagy része nagyon szeret, én meg nagyon nem szeretem. Van, akinek még évtizedek alatt se sikerült felfognia :D Én nem foglalkozom vele. Eszem, amit akarok, ők meg nyugodtan mondják el 1369-edszerre is, hogy mit gondolnak róla, ha nincs jobb dolguk.
márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
26%
Mert baxtatnak, mert lehet neki épp olyan az alkata hogy bármit és bármennyit ehet nem hízik. Erre élvezkednek.
márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Ignorálom. Amikor a 150 kilos anyám szerint tul keveset eszem
márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
Mit szabotálnak? Tudod, az mit jelent?
márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!