Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az reális célkitűzés, hogy...

Az reális célkitűzés, hogy májusig leszeretnék adni 6 kg-ot?

Figyelt kérdés
Sose volt rajtam felesleg, ezért nem is igazán kellett még diétáznom, viszont az utóbbi időben felszaladt 6 kg, és azt szeretném leadni.

márc. 15. 21:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
79%

Igen

Az heti 1 kg

Sima.

márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Május elejéig? Nem valószínű. Ha csak az a 6 kg felesleg van rajtad, akkor túl kevés kalóriát ehetnél ahhoz, hogy annyit lefogyj, és az nem lesz fenntartható és egészséges sem. 0.5 kg/hetente az, ami reális lehet az esetedben. Május elejéig azért egy ilyen kb. 3 összejöhet. De jobb lennél ha írnál pontos súlyt és magasságot, mert azért nem mindegy.
márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 22 éves vagyok, 170 cm és 69 kg. Egyszer kb 4 éve feljött rám 5 kg(az érettségi miatt, mert stresszeltem), és azt egy hónap alatt leadtam, azóta nem változott a súlyom. #2 értem amit mondasz, és tudom hogy nem jó túl gyorsan fogyni, de májusig biztos hogy nem csak 3 kg-ot fogok fogyni. Én nagyon türelmetlen típus vagyok, nem fogok 6 kg-val 3 hónapig szarakodni(elnézést a kifejezésért, de tényleg így van).
márc. 15. 22:25
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem fog menni. Minimum 4 hónap kéne ehez. Az utolsó kilók leadása minsig a leglassabb.
márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha neked mindegy, hogy mennyit tudsz reálisan leadni, mert "nem fogsz evvel szarakodni", akkor a kérdésnek mi értelme? :D
márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ezek nem utolsó kg-ok, mert nem volt rajtam felesleg, és kb 2 hónap alatt jött fel ez a 6 kg, szóval előtte nem volt rajtam felesleg. Meg igazából ez is úgy jött fel, hogy elmentem egy pár helyre nyaralni, és össze vissza ettem mindent, (mert az nyilván más, ha mondjuk valaki lead 30 kg-ot, és már csak 5 kg van rajta, olyankor, tényleg megszenved az ember az utolsó pár kg-val). #5 azért tettem fel a kérdést, mert mint írtam szinte sose volt rajtam felesleg, így nem kellett diétáznom se, szóval nem tudom, hogy mennyi idő alatt tudna lemenni.
márc. 15. 22:55
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Le szeretnék adni.
márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Május végéig szerintem simán, ha sportolsz és következetesen számolod a kalóriákat. A hónap elejére nem hinném, az necces. Heti 1 kg-t csak nagy súlytöbbletből lehet fogyni, normál testalkatból nem igazán.
márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elvileg sikerülhet. Kétszer annyi idő alatt fogytam a dupláját anno (69-ről 53-ra). Utólag nézve elég szigorúan, kevés kalóriával. Folyamatosan éhes voltam, székrekedésem lett, meg könnyen megbetegedtem. Nem csinálnám újra így, elég megterhelő volt. Inkább fele ilyen tempóval fogynék.
márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem mert jön a Húsvét!
márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!