Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 Kiló fogyás két és fél...

10 Kiló fogyás két és fél hónap alatt mennyire reális célkitűzés?

Figyelt kérdés
Most 75 kiló vagyok és 65 kilóra szeretnék fogyni Március végére mivel akkor van a születés napom és ez lenne az ajándékom magamnak.
2017. dec. 29. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges, ha jól csinálod.
2017. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges. Hajrá!
2017. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen ütemben megy lefelé, de nagyobb súlyból, mint a tiéd. Jól összeállított étrenddel, és heti 5-6 alkalommal tornázom. 1 kg mínusz miden héten megvan így.
2017. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Reális, de ez az egészséges fogyás felső határa körül van, oda kell tenned magad s opcionálisan nehéz lesz (ez egyéni, van, aki lazán hoz 1000 kcal napi kalóriadeficitet, más feleannyira se képes, ha évekig próbálkozik se. az elszántság persze sokat segít, de egy jó étrend is).
2017. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? És milyen alkatú?
2017. dec. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Heti 1 kiló fogyással meglesz. De ne szomorkodj el, ha kicsit belassul(nekem már 3 kg fogyás után belassult,pedig 250-500 kcal deficitben voltam) olyankor egy csaló nap(normális mértékben), szénhidrát hintáztatás, vagy edzés váltás kell. Sok sikert!(;
2018. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!