Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy legyen ilyen alakom?

Hogy legyen ilyen alakom?

Figyelt kérdés

Szóval ezek a lányok, hogy érik el ezt az alakot? Hány kcal egy nap, és mit esznek sportoknak? Illetve hány kg-osok? (Azoktól kérdezem akik így néznek ki)

Itt van pár illusztráció:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Annyira így akarok kinézni(⁠╯⁠︵⁠╰⁠,⁠)



márc. 30. 22:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Ezek nem lányok, hanem betegséget hirdető droidok. Az anorexia nem játék!
márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem esznek és nem sportolnak. Ennyi. Lehet utánuk csinálni, aztán mehetsz a kórházba is nem sokkal később.


Még ha minden 100 ezer emberből egynek van ilyen genetikája, ezek a képek inkább a photoshop miatt néznek ki így, nem azért, mert a modell tényleg ilyen vékony.

márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De ha csak zöldségen élnék, lehet ilyen alakom, nyárig? Igen vagy nem?
márc. 30. 22:40
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmunk nincs, hogy honnan kezded, milyen a genetikád, és mikor kerülnél kórházba. Bár valószínűbb, hogy egy hét után feladod, mert nem bírod az éhezést.


Hajrá!

márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Ezeket már büntetni kellene!
márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4-nek) Nem fogom feladni, van bennem kitartás. Eddig mindent kihánytam amit ettem. De megált a fogyás, ezért nincs más választásom. De azért köszi a gyors választ!
márc. 30. 23:04
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyesféle alakom van, és közel sem olyan jó móka, mint amilyennek első ránézésre hiszi az ember.


Mindig mindenki úgy akar kinézni, ahogy nem tud.

márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék meglepve, ha ezek a szerencsétlenek megjárták volna a kórházat.
márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Uram atyám..
márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Néztem ki így, kórházba is kerültem. :D Hidd el, nem egy fáklyás menet az anorexia. Inkább menj pszichológushoz még most, mert ha egyszer elkezded ezt az önsanyargatást, akkor nagyon nehéz kimászni belőle, és utána még sokkal nehezebben fogod tudni elfogadni a kinézeted. Most még jobbak az esélyeid, hogy lelkileg rendbe tedd magad, keress egy jó szakembert!
márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!