Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy zsírt égessek...

Mit tegyek hogy zsírt égessek és ezáltal jobb alakom legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon hájas testem van, de akárhányszor belekezdtem a fogyás dologba mindig abbahagytam...:/

Mit tegyek hogy zsírt égessek, formásodjak? Milyen edzés, mennyi kardió? Miket egyek és miket ne?

16L



2020. jún. 2. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Hát a tinédszerkor középén jó nehéz fogyni. A tested a fogyás ellen dolgozik, a hormonok az egekben... Szerintem kipróbálhatnád az időszakos böjtöt. Nekem segìtett és rendbe tette az evésrohamaimat.

17/L

2020. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el edzeni, figyelj az etkezesedre és ne add fel pár hét-honap után.
2020. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
11%

A legjobban azt tudom Neked ajánlani, hogy reggel eddzél, reggeli előtt. Ha nem bírnád ki reggeli nélkül, akkor egy pohár vízben oldj fel egy kevés cukrot, egy csipet sót (himalájai só a legjobb) így tuti nem fog leesni a vércukrod. Éhgyomros edzés a legjobb, mert így az edzés során nem azt fogod elégetni amit 10 perccel, vagy 1 órával ezelőtt ettél reggelire, hanem ami le van rakódva. Edzés után is várj még legalább egy órát és csak utána egyél, mert még folyamatban van a kalóriák égetése.

És... Kitartás <3

2020. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarok sértő lenni de jó nagy szamárságokat írtak neked. Ha jó alakot akarsz nem elég fogyókúrázni. Életmódot kell változtatni. Nincs több csoki, ropi , chips, cola stb. Ezek szemét kaják az élelmiszer ipar végtermékei. Egyél egészségesen, tk kenyér, sovány húsok , gyümölcsök, zöldségek, sovány tejtermékek. 1 g zsírban 9kcal van! Gondold el egy jó kis házi marhapöriben, krumplival mennyi van! Nagyon finom aláírom, de a mértéket meg kell tartani! Ha mégis arra adnád a fejedet, hogy megtartod az életben ezeket a “szemét” kajákat, akkor tarts mértéket! Illetve rengeteg testmozgás+ sok folyadék fogyasztás. Ne koplalj! Tisztességesen legyen meg a szükséges kcal+ a napi tesmozgás. Ezer+1 oldalt találhatsz ahol leírják, hogy kell. Esetleg személyi edző+ dietetikus. Puszi 25/L
2020. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy az utolsó írta! Mast én sem tudok. Ez fejben dől el . Hagyd a fehér kenyeret,péksütit stb . Ez mind nagyon hizlaló!! Cukros üdítő helyett víz vagy ha nem bírsz magaddal zero tea vagy zéró cola . Mind1 de cukormentes legyen az a lényeg ! És tudom ajánlani Kovács Ramóna videóit a youtubon. Csak te kelését hozza meg egy kis tér ahol tudsz mozogni. Ha ez nem jó akkor kondi teremben vannak kardió gépek! Vagy pedig futás odakint . ;)
2020. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kellesz hozzà*
2020. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Életmódvàltàs

Azaz

- étrendvàltàs

- rendszeres mozgàs

- és ne kúraszerűségben gondolkodj, azaz ne hagyd abba, akkor nem kell újra és újra elkezdeni.

Olyan életmódot alakíts ki, amit életed végéig tartani tudsz, különben újra és újra vissza fogsz hízni.

Sajnos tudomàsul kell venni, hogy vannak emberek akik hízékonyabbak mint màsok, és ha nem figyelnek oda mit esznek, nem tudatosak, akkor hamar felszaladnak a kellemetlen plusz kilók. Ez van.

2020. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
4. Egy pörkölt miért szemét kaja? Nem attól lesz egy kaja szemét, hogy magas a kalóriatartalma.
2020. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

8. Ahogy olvasom a hozzàszólàst, a zsír kalóriatartalma miatt paràzik. 4. Sajnos nem érti, hogy önmagàban nem az a probléma ha valamilyen ételben sok kalória van. Az a lényeg, hogy az a kalória miből szàrmazik, milyen tàpanyagokból, és milyen minőségű.

A pörkölt pl tökéletes kaja, csak nem mindegy mit eszik hozzá az ember.

2020. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes válaszok... A #3-on kiégtem :)

Hány kiló és milyen magas az a "hájas test"? Derékbőséged mennyi?

A pörkölttel szerintem sincs gond. Általánosságban annyit lehet javasolni, hogy cukros üdítők helyett igyál vizet, kevesebb finomított szénhidrátot (cukor, liszt) és több zöldséget egyél, figyelj oda a fehérjebeviteledre (ne legyen túl kevés). Ne koplalj. Bármilyen mozgás jó, csak csináld rendszeresen, nem kell minden nap.

Mivel még fejlődésben vagy, ne korlátozd le nagyon az étrendedet, táplálkozz változatosan.

2020. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!