Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163cm vagyok és 57kg mennyit...

163cm vagyok és 57kg mennyit kellene fogyjak hogy jó alakom legyen?

Figyelt kérdés
nem vagy megelégedve az alakommal pedig sportolók, mennyit kellene fogyjak? és hogyan hogy ne legyek anorexiás?

2019. nov. 22. 01:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
32%
muti magad
2019. nov. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt nem szeretném ne haragudj
2019. nov. 22. 01:42
 3/12 anonim válasza:
35%
de haragszom :@
2019. nov. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Igazából ezt nem lehet láthatatlanban megmondani, mert nem mindenkin pont úgy oszlik el a súly, szóval az is lehet, hogy amúgy tök jó alakod van emellett a súly-magasság mellett, de lehet kéne 1-2 kilót fogyni, stb. Szóval kép nélkül nehéz bármit is mondani. Viszont így súly-magasság alapján sztem max. 3-4 kiló. Amúgy meg étkezz rendszeresen, figyelj arra, hogy mit eszel, és mondjuk tornázz.
2019. nov. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Rakj már fel egy arc nélküli, ruhás fotót a testedről, mert így senki nem fogja tudni megmondani.

Én 164 vagyok 54 kg. Bomba alakkal, mert súlyzózom. Vékony derék, kerek popsi, cici.

Most ki tudja fotó nélkül rólad megmondani, hogy milyen a súlyeloszlás.

Gondolkozz már!

2019. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Küldj képet, ha nem magadról, akkor mybody gallery biztos találsz hasonlót. Nem értem mit vártál, hogy azt mondjuk majd, hogy 2,5 kg-ot? Így látatlanba? :D
2019. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 163 cm magassághoz 55 kg vagyok, és meg vagyok elégedve az alakommal. De lehet, hogy neked az 57 is pont jó.

Ha nem akarsz anorexiás lenni, akkor ne koplalj. Inkább célzott edzésben gondolkodj. Mit sportolsz és mennyit?

2019. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Látatlanba tényleg nem lehet megmondani. Nem mindegy, hogy mekkora az izom és zsír aránya. Nyugodtan csinálj egy fej nélküli képet egy semleges háttérel, amiröl nem lehet beazonosítani, ha releváns válaszokat szeretnél kapni.
2019. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, ha a csontozatod nem szép és a súlyeloszlás rossz. 163 cm-vel egyébként nemigen lehet bomba alakod, csak átlagos, mert alacsony nő vagy, és azon nem mutat szinte semmi, hacsak nem veszel fel 10cm-s sarkú körömcipőt.
2019. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

A jó alakot az izmok adják, nem fogynod kell, hanem edzened és testkompozíciót váltanod.


[link]

2019. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!