Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kg menne le, egy hónap...

Hány kg menne le, egy hónap alatt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval, egy hónap alatt mennyit tudok fogyni ha csak zöldséget eszek minden formában és gyümölcsnek: alma, áfonya, ananász, néha banán. És semmi szénhidrátot ezen kívül?

márc. 31. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiségtől függ. De izomból lb 2kg, zsírból fél, keg kis víz
márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát olyan 500-800kcal
márc. 31. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy, fiu v lány, hány kiló vagy, mennyit mozogsz ilyeneket tudni kéne hogy meg lehessen pontosan mondani.
márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2# napi kcal? az brutál kevés
ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdező előző kérdése:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas_..


Kérdező, anyád, apád hol van? Menj pszichológushoz sürgősen! De felőlem meg is halhatsz, ha ennyi eszed van.

Hol olvastad, hogy így kell fogyni? Legalább az itt feltett kérdésekre adott válaszokat olvasnád el. 🙄🤷

ápr. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó irány, hogy csak zöldséget akarsz enni, jól hangzik ugyan, de nem laksz vele jól így könnyen fel fogod adni. Az oké, hogy a szénhidrátot ki akarod zárni, de a fehérjét semmiképp se zárd ki, mert az izmod is leépül és hiába leszel vékony, plöttyedt leszel és formátlan.

Saját tapasztalatom, hogy eddig csak akkor tetszettem magamnak, amikor rendszeresen tornáztam, mert feszes voltam és formás.

Az önmagában még nem szép, hogy valaki vékony. Illetve ruhában akár jól is nézhet ki, de fürdőruhában egyáltalán nem.

Inkább egyél normálisan és mellé izmot építs.

ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te nagyon beteg vagy, kérdező. Bele fogsz halni.
ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kérdező!

Én voltam 30 kg, és egyáltalán nem volt mókás. Alapból 45 kg, full izmos csaj voltam és elragadott ez a hülyeség.

NAgyon élvezni fogod, amikor majd csomókban jön ki a hajad, nem menstruálsz, és ahelyett, hogy a barátaiddal töltenéd az időt, egy korházi szobába vagy bezárva hónapokig.

Arról nem is beszélve, hogy miután visszahíztam, sokkal rosszabb alakom lett, mint előtte volt.

Inkább menj kondizni, súlyzós edzésre, és egyél elegendő fehérjét, szénhidrátot és zsírt. Tök szép formát el lehet érni.

ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!