Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez így rendben van?

Szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Elkezdtem életmódot váltani kb 3 hónapja. 62-ről lementem 59re. És amúgy látszik a változás elég jól. A cél viszont 55-54 kiló. Na a helyzet az hogy a húsvét a kedvenc ünnepem főleg a kaja miatt. Nyilván összejött a nagy család, nagyszülőknél igen kiadós ebéd + sütemények illetve sós sütik. Plusz csoki .


Igazából annyi van, hogy próbáltam korlátozni magam, de szerintem annyira nem sikerült. 61,6-ot mutat a mérleg és teljesen bűntudatom van . Most még vizet fogok inni mivel minden nap 2litert iszok. Remélem megköti a dolgokat.

17L



ápr. 1. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A súlyt annyi minden befolyásolja...


Gondolj csak bele, annak az ételnek, amit megettel, van súlya. És az a súly most a gyomrodba került, de az nem zsír! A víz amit megiszol, ugyanez. A só meg visszatartja a vizet...


Nyugodj meg, semmi baj. Csak folytasd a diétát, és minden rendben lesz! Semmit nem rontottál el.

ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami ilyenkor egy pár napos ünnep során feljön, az csak egy pici víz, nem zsírfelesleg. 1-2 (akár 3-4) kilót simán ingadozik az ember testsúlya egyetlen nap alatt is.
ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem rendben van, hogy jól érezted magad. Ha nem

ettél a 4 nap alatt 14.000 kalóriával a súlytartási kaloriakereted fölött, akkor nem híztál 2 kg-t.


Fontos: ne kezdj semmilyen őrült diétába most, folytasd ott, ahol abbahagytad. Ezt a kis kilengést “engedd el”, fogd fel úgy mint egy jutalmat.

ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez igy nincs rendben
ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!