Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Bocsi,ha hülyeséget kérdezek,d...

Bocsi,ha hülyeséget kérdezek,de mi van akkor ha...?

Figyelt kérdés

Sose hagyom abba a kaloriaszamlálást és mindig annyit viszek be mint most amennyitol fogyok?


Gondolom a végtelenségig nem fogok fogyni ezzel a -2-300-400kaloriaval amennyit beviszek. Az fog történni hogy elerek egy olyan testsulyt aminek az a szinttartoja és megállok?


máj. 11. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Igen, megállsz annak a szinttartóján. Ezért kell fogyás alatt mindig újraszámolni az új BMR-t, hogy ahhoz igazodjunk. Amikor eléred a célsúlyodat, már nem vonod ki a kalóriadeficitet és úgy étkezel.
máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha 200-300-400 kcalt fogyasztasz, akkor NEM fog megállni a fogyás, egy ideig csak egyre soványabb lesze, utána meg a szerveezeted elkezdi leépítni a belsö szerveidet, és vagy kórházban kötsz ki vagy egyszerüen éhenhalsz.


Aki ilyen keveset fogyaszt, annak sürgösen orvoshoz kellene fordulnia, mert ez más súlyos anorexia!

máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
2-es nem vetted észre, hogy azt írta mínusz 200-300-400 kalória. Ott van egy - előtte, a deficit ennyi, nem az összbevitel. (Azon lehet elmélkedni, hogy 200 kalória deficitet érdemes-e tartani vagy egyáltalán rendesen mérhető-e, de néhány esetben helyes lehet).
máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2# Jézusom, dehogy fogyasztok 200kaloriat🤣🤣🤣

1400-500korul vagyok általában így szép lassan fogyok

168/60 most

máj. 11. 09:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es vagyok, a "-" elkerülte a figyelmemet, a displayen nem jól látható.
máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen- tehát eljön egy egyensúlyi pont, de ki tudod tolni a kalóriakeretedet nagyobb fizikai aktivitással (ez lehet edzés vagy szimplán több aktivitás, pl több séta, több lépcsőzés), és ezt ajánlanám is, mert 1400-1500 kalória azért elég feszes.
máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem ahogy most eszem, úgyhogy szeretném igy hagyni. Elég változatosan ettem eddig is sok zöldség,minden, úgyhogy csak adag csokkentessel fogytam 8kilot. Viszont rájöttem hogy sokkal jobban esik többször keveset hagyni úgyhogy igy maradnek,fogyni viszont nem sokat kell már
máj. 11. 17:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!