Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ma ettem 4 db fornetti mini-t,...

Papdanne kérdése:

Ma ettem 4 db fornetti mini-t,2 kiflit,1 banánt és egy sima palacsintát. én úgy kb 1000-kcal-nak nézem. Szerintetek hány kalória?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A kalóriákat, ne számold, fölösleges. Zöldség+sovány hús mehet amennyit akarsz és garantáltan nem hízol!( ha mellette megfelelően edzel, akkor persze fogyhatsz is )
2012. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb. 750-800 kcal... Ami nemcsak hogy kevés, de az egész csak szénhidrát.
2012. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

100 g kifli --> 308 kcal

banán 100g---> 89 kcal

sima palacsinta 100g ---> 192 kcal


a fornettiket nemtudom pontosan :))

2012. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

mennyit eszel te vaddisznó? :SS

én három éve egésznap csak vizet iszok de azis klóros. ugyhogy kiis hányom. utána valamikor megeszem a hányásomat. Aztis kihányom. erről ennyit

egyél fényt!

2012. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

20:50

a kérdésemre válaszolj ha meg nem bírsz akkor ne ugass.

2012. aug. 10. 12:05
 6/8 gaboca.og válasza:
nagyon nem tudod a kaloria értékeket, de nem is baj. ne számolgasd, mert az úgyis megkeseriti az életed. egyél ami jólesik. úgyis rövid az élet.
2012. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Felesleges kalóriát számolgatni.. az efféle gyorsan felszívódó szénhidrát mindenképpen hizlal - hacsak nem szuperintenzív tevékenység előtt / közben fogyasztottad. Na jahh.. ideje volna már felébredn: a zsír NEM HIZLAL, mi több nem tud!! hizlalni (ezt a sovány húsra reagáltam), elég csak tanulmányozni a zsír anyagcserefolyamatait
2012. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, jó lenne ha az végre elterjedne a köztudatban pár metabolikus folyamat... pl. hogy a zsírtól, hiába hogy zsír nem fogsz hízni...


A vacak szénhidráttól viszont igen, mert ebből csinál az emberi szervezet energiát és ha többet adsz neki mint amit kell akkor szépen zsírt szintetizál belőle és rápakolja a hasadra tartaléknak...


Meg amúgy is nem tudom ki a franc találta ki a sok-sok cukrozást, hatalmas businesst csinált belőle.

Én addig ettem ezeket a szarokat amíg beteg nem lettem tőle, manapság ha havi kétszer eszem cukrosat az is sok... egyszerűen sokkal jobban érzem magam nélküle.


Eleinte rossz, és elvonási tüneteket produkálsz.

De utána amikor már jobban vagy, és netán beleeszel egy vacak cukros zabpehelybe érzed hogy mennyire tönkretesz, mint engem múltkor... Egész nap zabálhatnékom volt meg szarul voltam, gondolom megdobta a vércukromat aztán meg zuhant egy óriásit.

Maradok inkább a zabkása tejjel és málnával megoldásnál.

Esnek is le rólam a kilók amik a hormonzavarom miatt jöttek fel, és a hormonzavarom is elmúlóban van, szóval igaz az amit mondanak, az vagy amit megeszel.

Ha rosszat eszel rosszul is leszel...

2012. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!