Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap megeszek 2 tábla...

~Alina22_* kérdése:

Ha egy nap megeszek 2 tábla csokit, hízom?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha egy nap CSAK 2 tábla csokit ennék, híznék, vagy fogynék? Két tábla összesen 1120kcal körül van. A csoki végül is hizlaló étel, de az 1200 kalória kevés egy napra - kivéve ha nem fogyókúrázik az ember. (Nem volt tervem kipróbálni, mert tudom, hogy nem egészséges, de érdekelne a válasz)

2012. aug. 7. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Ha CSAK ennyit ennél, akkor attól nem híznál, hanem fogynál.

Viszont állandóan éhes lennél, meg föként az izmaid épülnének le.

2012. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ, hogy mennyi kalóriát viszel be egy nap. Ha eszel 1000 kcal-t egy nap. AZtán átállsz arra, hogy napi szinten csak kéttábla csokit eszel amit írsz, hogy 1120 kcal akkor valószínűleg hízol.
2012. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat. Én egy nap általában 1250 - 1700 kalóriát fogyasztok, emiatt sokszor fogyok is.
2012. aug. 7. 14:34
 4/15 Antimod ***** válasza:
100%
A csokiból rengeteg olyan nyomelem hiányzik, amire szüksége van a szervezetednek. Nagy butaság lenne azon élni.
2012. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a csokiban gyors szénhidrátok vannak amik hirtelen megemelik a vércukor szintedet aztán termelődik rá a sok inzulin
2012. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, úgyhogy majd ÉN megeszem. :)
2012. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igen, de alaktalan, plöttyedt massza lenne szép lassan belőled, állandóan éhes lennél, és megbetegednél a tápanyaghiánytól.
2012. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akár fogyhatnál is, hiszen két tábla csoki könnyen lehet a napi kalóriaszükségleted alatt.
2012. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer újságban olvastam egy csokidiétát.csak tömény csokit lehetett enni.Csokifüggő révén rá is kaptam, harmadik nap már két kockánál több nem ment le, állandóan csak a sósra vágytam.Fogyni fogytam, de nagyon szar volt, ráadásul úgy megundorodtam a csokitól,hogy egy kocka milkát sem tudnék letolni a torkomon.
2012. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, én is imádom a csokit, de el nem tudom képzelni, hogy CSAK azt egyem. :D

Az ember szervezetének mindenre szüksége van, főképp a változatos étkezésre.

A csoki maradjon meg desszertnek. :)

2012. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!