Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás így? Segítenél? (lent...

Fogyás így? Segítenél? (lent a többi! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hónap alatt felszedtem majdnem 10 kg-t,legalábbis ennyivel vagyok nehezebb, és a combomra is + 6-7 cm .nemtudom ebből mennyi a reális hízás ami nem megkötött víz,salakanyag cHpuffadás stb..) Én látom magamon hogy teltebb vagyok,de az ismerőseim szerint nem vészes változás,csak "formásabb" lettem.Én bevallom ki nem állhatom hogy így nézek ki..Volt már ilyenem hogy egy hétig zabáltam,és +8 kgval voltam nehezebb,meg azthittem híztam is,de 1,5 hét alatt lement az egész és visszaállt a régi súlyom.Szeretném ha egy hónap alatt visszaállna napi 1-1,5 (kétnaponta 2 óra) óra mozgással (elliptikus,súlyzós) és csak fehérjét ennék 1000-1200 kcalban.Szerintetek sikerülne?Elég gyorsan fogyok,eddig 16 kilótól szabadultam meg.Azért gondoltam egy hónapra,mert elötte is diétáztam és csak 1 hónap szünet volt,ha meg megint elkezdem akkor könnyebben lemegy mint ha most kezdtem volna nem?Kérlek csak normálisan!

15/L



2012. júl. 29. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez gagyi, vagy olyan 2 gramm körül toljad a ch-t kezdetben és ha nincs meg a heti 0,5-1 kg fogyás akkor csökkented mondjuk 30 grammal, vagy pedig normálisan csinálsz egy ketogén diétát aminek az alapja sok fehérje 0 közeli ch(zöldség mehet korlátlanul) + telítetlen zsír is természetesen kalória deficittel, a hétvégén pedig 1 nap feltöltést csinálsz ahol mehet a minőségi ch 1000el, vagy leáll az anyagcseréd, és csak izmot fogsz veszíteni, pont úgy mint a jelenlegi módszerednél, ajánlom hogy olvasd el az ultimate diet 2.0 át a tesztoszteron.hu -t a legjobban kidolgozott ketogén diéta at the moment:)
2012. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
értem én és igazad van csak nekem rövidebb időn belül kéne..koplaltam már 800 kcallal (hónapokon át!)tudom hogy baromság,de szinte semmi izmot nem vesztettem..én csak azt vettem észre hogy vékonyabb vagyok,nem hogy "hájasabb" mer nnincs izmom.Egyébként a fehérje bevitelre mindig nagyon ügyeltem,pl ittam/iszom scitec nutrition 100% whey-t is szóval nekem heti 3 kg fogyás(tudom sok!)nekemm minimum kellene most szeptemberig..
2012. júl. 29. 21:55
 3/16 Szoondiii ***** válasza:

Ne foglalkozz étrendekkel és kalóriákkal.

Akik ezekkel foglalkoznak, még aránylag messze vannak a szervezet működésének megértésében.


Egyél "paleolit" módon. Ne egyél kenyérfélét (gabonákat) és tejet. Olvas Szendi Gábor írásokat.

Szépen be fog állni a tested az egészséges állapotába, és ennyi..

Régen én is osztottam az észt a legkomolyabb diétákat, kalória kontrollt ajánlottam.. ugyan már, túlbonyolítás és sajnos nem is helytálló ez.

2012. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A paleolitot nem lehet bírni hosszú távon!!! Szondi, befejezhetnéd már, hogy mindenkinek ezzel tömöd a fejét. Vagy életed végéig csinálod, és akkor a büdös életben nem eszel egy jó fagyit vagy csokit, vagy abbahagyod, mert nem bírod, és akkor ugyanott vagy, mint a koplalós jojódiétákkal...
2012. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Szoondiii ***** válasza:

Mit nem lehet bírni bazeg?

Cukros lósz.art akarsz enni? Élelmiszermérnök leszek nemsokára, én csinálok neked minden sz.art. De leglább másokat ne erre bíztass már, normális vagy?

Vagy fizeted a sok szerencsétlen orvosi költségét? Sok ezer inzulin adagra gondolj NAPONTA! Ennyire kő gazdagnak tetszik lenni?

Menj el oda, tudod hova..

2012. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
sosem eszem cukrot és kenyereket..
2012. aug. 5. 00:03
 7/16 Szoondiii ***** válasza:

A tej, rizs, krumpli, kukorica lényegében hasonló kategória mint a cukor és a kenyér.

Állítás - nem eszel cukrot túl érdekes, hogy elhiggyem.

Gyümölcsöket sem eszel ezek szerint?

Még a húsban is van elhanyagolható mennyiségű cukor, ha meg feldolgozzák akkor hozzá is adhatnak.


Felmerül a kérdés: akkor mit eszel? Ha salátán élsz, akkor a kérdést nem értem, hogy híztál el?


Ne csak fehérjét egyél, mert zsírokra is szükséged van, és növényekre is, tehát annyi ch-t amennyi a répában vagy a salátában van (elhanyagolható) muszáj enni. Kcal-t fölösleges nézni, normális anyagcserével lefogysz az egészséges szintre. Betegesen vékony csak beteges táplálkozással lehetsz, ahogy az ellenkezője is igaz.

2012. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem eszem krumplit,rizst,és tejet sem.a húsból csak halat és csirkemellet eszem és a csirkemellet nem a boltba vesszük.És a diéta alatt kerülöm a gyümölcsöket is.Csak reggelire almát eszem joghurttal.És igazad van hogy kellenek zsírok is,de nekem nagyon gyorsan kellene fogynom mert a gyorsan felszedett kg-k általában hamar lemennek és rám egy hónap alatt jött és az viszonylag gyorsnak számít..igen amikor híztam akkor ettem cukrosat,de amúgy nem szoktam.172 cm voltam és 57-58 kg
2012. aug. 7. 13:17
 9/16 A kérdező kommentje:
de egyébként nem te vagy az a paleolitos?:D
2012. aug. 7. 13:18
 10/16 Szoondiii ***** válasza:

én nem vagyok paleolitos, harcművész a foglalkozásom kérem tisztelettel.

hogy milyen beceneveket aggatnak reám, az más kérdés.


abban van logika, hogy ami gyorsan jött fel, az le is mehet. de akkor sem a kalóriát centizném ki, mivel ha alul táplálod magad, utána jöhet az a bizonyos 'jojó'.

ezért a sok zöldség, husi jóllakásig. elvileg néhány kiló le is megy, hamar.

2012. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!