Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan számoljam ki a napi...

Hogyan számoljam ki a napi kalóriát? 16/L

Figyelt kérdés

Nagyon zavar hogy meghíztam.Nem vagyok kövér,de azért magamhoz képest nagyon sokat híztam. Nem érdekel hogy a többi lányhoz képest hogy nézek ki,az zavar hogy 1 évvel ezelőttig csinosabb voltam teljesen lapos hassal,most meg van egy kis pocakom,ami ellen tenni szeretnék.Ha tudom,hogy teszek ellene v.mit akkor már sokkal jobban érezném magam. HOGYAN RAKJAK ÖSSZE EGY EGÉSZSÉGES ÉTRENDET?

magasságom: 168cm

súllyom: kb. 55-56kg (Nincs mérlegünk,így pontosan nem tudom.Sosem érdekelt hány kiló vagyok. Hogy mennyire vagy csinos az nem súlytól függ.Pl.:ha 175cm magas vagy és 60kg akkor lehetsz csinosabb,mint egy 155cm 50kg-os lány.)

+ heti 4-5x futok,és próbálom rávenni magam a felülésekre is.

Még sosem diétáztam/fogyókúráztam így fogalmam sincs hogy csináljam egészségesen.



#számolás #kalóriákat
2012. aug. 9. 21:34
 1/5 A kérdező kommentje:
De hétvégén megyünk mamáékhoz,úgyhogy akkor megmérem magam és pontos súlyt is tudok mondani.
2012. aug. 9. 21:36
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


ha tudsz angolul, akkor itt mindent megtalálsz! Ha nem írj nekem és összefoglalom a lényegét..

2012. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az angol (és az összes idegen nyelv nem az erősségem,minden másból 5-4es vagyok:/ ) Úgyhogy azt nagyon megköszönném :)
2012. aug. 9. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

A súlyos részt nagyon adom!:)


Szerintem, ne a kalóriákat számold. Nagyon egyszerű dolog: eszel sok húst+zöldséget és heti 3-4*40-50 perceket kocogsz vagy tempósan gyalogolsz akkor minden oké lesz! :)

2012. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!