Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez egy fogyókúrás...

Szerintetek ez egy fogyókúrás nap volt? Ha nem akkor hol ronthattam el? Vegyétek figyelembe, hogy ma nem igazán mozogtam! Köszönöm.

Figyelt kérdés

reggeli: Turbó por 3 kanállal tejben

ebéd: egy sárgarépa, 1,5 nagyobb gomba megfőzve rá egy kevéske máj

uzsonna: nobi update csoki puding

vacsora: 2 db abonett 1 sonkával 1 szelet sajttal



2012. aug. 18. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Te nem vagy normális. Ez,amit megettél,ez semmi. Ez ahhoz sem elég,hogy a tested működjön. Ki akarod éheztetni magadat? Jó úton jársz,gratulálok!
2012. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De az a baj h nem voltam éhes egész nap!!
2012. aug. 18. 21:30
 3/19 anonim ***** válasza:
anorexia
2012. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Majd leszel, és akkor a dupláját fogod megenni annak, amit alapból enni szoktál...végeredmény: hízni fogsz fogyás helyett
2012. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Már egy hete kb ennyit eszek, és egyre jobban elmegy az étvágyam,úgyopgy szerintem ,nem :D

De mondom vegyétek figyelembe hogy ma csak minimálisat mozogtam..

2012. aug. 18. 21:41
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
sport nuku, ellenben koplalsz...grat.
2012. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Na de várjatok. Lehet nem anorexiás. Am hány kiló vagy? Ha 150 ről fogyózol az más, max pótolja a szervezeted a zsírodból, ha normális a súlyod, márpedig sok csaj akkor is dagadtnak érzi magát szó szerint, akkor ez a kaja nagyon kevés.
2012. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
bizony kis barátom,ennek a háromszorosát fogod visszaszedni! a tested nem fogja meghálálni... most még azt hiszed,igen,de aztán majd ráfázol keményen,és meg is fogod érdemelni,amiért ennyi eszed van. így nem lehet sokáig kihúzni, nagyon súlyos hiánybetegségeket lehet szerezni ilyen éheztetéssel. naná,hogy nincs étvágyad... vagy menj orvoshoz,vagy vedd rá magad az evésre.nekünk pasiknak rohadtul nem kellenek a csontvékony csajok... csak mondom! ;)
2012. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok csontvékony, se anorexiás.. 5 kiló feleslegem van ,amitől megakarok szabadulni,úgyhogy megyek is futni!
2012. aug. 18. 21:50
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyira birom,hogy megeszik valaki 3 szál fűszálat és megkérdezi,hogy sokat evett-e..

AMit te megettél ez a tízóraim kb.

Lefogysz 5 kilót , de amikor utana rendesen kajálsz visszajön 10 ha így kajálsz. De csináld nyugodtan

2012. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!