Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem jó fogyókúrás...

Miért nem jó fogyókúrás ételnek/italnak a kefir?

Figyelt kérdés
Több helyen írták már itt, hogy el kell felejteni, ha valaki fogyni akar... nem értem! fehérje + kevés kalória és még finom is.

2012. aug. 14. 08:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Fenéket kell "elfelejteni"... fogyókúra alatt sem kell megvonnod magadtól ilyesmit,akkor főleg nem,ha szereted. miért kéne "elfelejteni"? hasonlítsd össze egy akármilyen doboz pudinggal. a puding jóval hizlalóbb. ha jólesik a kefir,edd meg! a súlyodon nem fog változtatni. nem az ilyesmit kell elfelejteni,hanem az agyontanult, magukat sanyargató meg éheztető libák tanácsait! :D
2012. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Azt olvastam itt valahol, hogy cukrot használnak az érleléséhez, gondolom, ezért.
2012. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Szoondiii ***** válasza:
5%

minden tejes sz.art el lehet felejteni.

mi ez a tejmánia? nincs mit enni, és van egy tehén a hátsó kertben? akkor én adjak kést, hogy levágd? miért a csöpögő váladékát kell enni? nem emberi kaja, ennyit kell tudni róla.

a növekedési hormon tartalma, a magas Ca tartalma, egyik sem nekünk való.

érleléssel lehet valamicskét javítani rajta, mondjuk érlelt sajtok. a joghurt biztos, hogy nagyon sz.ar. a kefirt nem tudom, vélhetően az is.

2012. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Mert most az megy, hogy nem szabad srmmilyen tejszármazékot fogyasztani...
2012. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
mert van benne némi zsír is, épp attól finom :D 1-2 dl simán mehet belőle, de azért ne igyál mindennap fél literrel...
2012. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ez új? Eddig azt fújták midnenhol, hogy túrót túróval kell enni, mostmár meg nem szabad? Hagyjuk már. Ehetsz nyugodtan kefirt.
2012. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan igyál kefírt, jót tesz az emésztésednek.

Szooondiiinál pedig vedd figyelembe, hogy agymosott paleolitos, hülyeségeket ír. Ezt a 21%-a is jól mutatja.

2012. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Szoondiii ***** válasza:
3%

nem, a 21%-om azt mutatja, hogy sport rovatban osztom az idióta kravmagásokat, tájboxoslányokat stb..


amúgy én vagyok az, aki érvelni szokott amikor ír, illetve a modern táplálkozástudományi kutatások eredményeibe is van belelátása. hehe.


a túrót sohasem ajánlották, csak testépítők. attól még nem volt divat, most sem az.

2012. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igazából költői kérdés volt, nem fogyókúrázok, csak néha felidegesít, hogy ilyen tanácsokat ajánlanak a fogyókúra rovatban. Kb. lassan az lesz, hogy fehérjeport kell inni éjjal-nappal, csak és kizárólag akkor lehet valaki fitt és egészséges. Hagyjuk már...

Szoondiii válasza meg annyira nem mérvadó, hogy már jó ideje nem is olvasom a kommentjeit, mert annyi töménytelen baromságot nem tudom, hogy hogy tud valaki összehordani:D

2012. aug. 14. 09:45
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hülyeségeket csak szondi szajkózza xD egyél nyugodtan nem fogsz elhízni tőle (természetesen mértéket ne felejtsünk tartani)
2012. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!