Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek, hogy lehet 2...

Szerintetek, hogy lehet 2 hétén belül leadni 2-3 kg-ot? Diéták milyen formáját javasolnátok? (Ami tényleg beválik. ) Edzésnek én a zumbát választottam? Kinek mi a véleménye erről? Légyszíves csak azok válaszoljanak akik próbálták?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

zumba? szórakoztató de semmit nem ér. Mozgásnak kocogás vagy tempós bicajozás legyen.

Emellett szálkásító diétával heti -1kg elérhető.

2012. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is azt szeretném tudni, hogy hány éves vagy? hány cm magas? és hány kg? utána írok pontosabbat. Akár privátban is írhatsz.
2012. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok,164 cm magas és 67 kg.
2012. aug. 25. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Na akkor 2héten belül úgy fogyhatsz 2kg-t ( a 3kg-t nem nagyon ajánlanám):

Napi 1000kcal-s keret, amiben nagyjából ezek az ételek/italok legyenek:

-víz

-natúr teák

-natúr csirkemell (serpenyőben sütve, de leginkább párolva)

-hal

-zöldségek töménytelen mennyiségben

-gyümölcsökből napi 1x 1db alma, narancs vagy barack

-készíthetsz zöldség leveseket, húslevest

-főzelékeket rántás és habarás nélkül

-tejtermékek közül: 1,5%-os tej; sovány vagy félzsíros túró

-csirkemell felvágott, gépsonka, pulykamell felvágott


Mozgásnak:

Minden nap minimum 40perc kardió edzés (youtube-on található Tae Bo edzéseit ajánlom)

vagy 40perc futás

/esetleg mind2/


Sok sikert!

2012. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és a burgonya még ami kerülendő
2012. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én még az előző válaszoló étrendjét annyival kiegészíteném, hogy napi ötször kell étkezni 3 órás különbséggel. Reggel 7 óra csak gyümölcs, hozzá egy natúr joghurt. 10 órakor vagy iszol egy fehérjeturmixot, ezt össze lehet keverni sovány túróval is, vagy eszel egy vékony szelet alacsony szénhidrátartalmú kenyeret zöldséggel, pulyka felvágottal. (Norbinak van egy olyan kenyere, amiben 100g/6g szénhidrát van!)


Ebédre egyél párolt csirkét/pulykát/halat zöldségkörettel, salátával. (13 óra) Zöldséglevest ehetsz hozzá.

Uzsonnára egyél salátát joghurtos öntettel, husival, tonhallal. Vacsorára sovány túró fehérjeporral, vagy joghurttal.

Cukor, krumpli, liszt szigorúan tilos. Napi 2 liter cukormentes folyadékot igyál meg.

A sportot úgy jó összeválogatni, hogy legyen benne cardio rész és legyen benne súlyzós, vagy saját súllyal végzett.

A zumba azon múlik, hogy ki tartja az edzést. Van olyan oktató, ahol dőlni fog rólad a víz, na az lesz a jó, ha fogyni akarsz. Mellette viszont iktass be alakformáló órát! Az is jó, hogy hetente 2 futás, 1 zumba, 2 súlyzós óra. Ha eddig nem sportoltál, akkor viszont csak óvatosan szabad kezdeni. Hirtelen terhelni tilos!


Sok sikert. Én ezzel a módszerrel fogytam le 4 hónap alatt 14 kg-ot, pajzsmirigy alul működéssel.

2012. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zumba nagyon is jó, kedves első válaszoló. Én rengeteget fogytam a segítségével, jó választás!
2012. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!