Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy tartalmaz több kalóriát...

Hogy tartalmaz több kalóriát ez a reggeli?

Figyelt kérdés
Szóval az alap az a boltban kapható teljes kiőrlésű kenyér. Ha ezt megkenem margarinnal és teszek rá sonkát, vagy ha tojásba áztatom és olajban kisütöm bundás kenyérnek?
2012. aug. 25. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

a bundáskenyér több kalórát tartalmaz


én ezt enném

tk kenyér, rá vékonyan a margarin sonka, egy db főtt tojás rákarikázva és vmilyen zöldség

2012. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogyókúra után is?
2012. aug. 25. 15:51
 3/7 poiu ***** válasza:
A tk kenyér nem jobb a fehérnél. Ha súlyproblémád van, jobb dobni a kenyeret. A margarin egészségre ártalmas transz zsíroktól kemény, kukába vele :-). Sonka, tojás kitűnő. Javaslatom: serpenyőbe bármi zöldség zsíron vagy vajon, rádobod a sonkát, rádobod a tojást, fedőt a cuccosra, leveszed, amikor neked jó (én úgy szeretem, ha a sárgája még kicsit folyós). Miért ennél olajban tocsogó kenyeret?
2012. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert isteni finom...és imádom...
2012. aug. 25. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Margarin helyet tejföllel kend meg!
2012. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
Ja, alapszabály: fogyás idején nem eszünk semmit ami isteni és finom - mert ebből túl sokat ennénk :-)
2012. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De mar nem a fogyas idejet elem :-)
2012. aug. 26. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!