Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ehhez az étrendhez ajánlanátok...

Ehhez az étrendhez ajánlanátok nekem vacsorát?

Figyelt kérdés

17 F vagyok, 65 kiló.

Reggelire (5:30-6:00 körül) - már írtam - 5 dkg zabpelyhet eszem vízben megfőzve + egy almát belereszelve.

Ebédre (14:00 körül) valami csirke kevés olivaolajban megsütve főtt krumplival, krumplipürével vagy barna rizzsel. Esetleg néha pizzát, vagy mekis kaját, de az ritka.

Inni víz, light coca cola.

Mit vacsorázzak és mikor? 18:00 körül megfelel? És mit ajánlotok, ami nem hizlal és belefér a kalória-szükségletembe?

Mozogni nem olyan sokat szoktam, inkább csak séta.


2012. szept. 18. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kiröhögnék egy 60 kilós pasit :D


tojás, túró, sajt, kefir- teljes kiörl. kenyérrel, natúr joghurt, alma, zöldségek.

2012. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na most azt kéne csinálni, hogy rendesen eszel és nekiállsz sürgősen sportolni, vagy gyúrni, ezt a kaját nem lehet csinálni, hol a sok gyümi, zöldség, tejtermékek(kalcium) olajos magvak, teljes kiőrlésű liszt, stb. Ez elég egyoldalú! Maximum nyeszlett leszel tőle, inkább izmokat gyüjts, és akkor nem kell foglalkoznod a kalóriákkal.
2012. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak: ez miért egyoldalú? Mert a Sóbertnorbi azt mondja? Minden mikro és makrotápanyag megvan ezekben, a napi péksüti, mekike és társaiban hol vannak ezek meg? A 18 órát meg felejtsétek már el könyörgöm.... [link]

Ezt a 6 után nemevésről.

és ugyan itt keresd meg az alapismereteket, nem akarom újra leírni.

2012. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szóltam utolsó, csak már fáradt vagyok:D U.i a light kólában meg nincsen kalória de vesekövet okoz!(true story)
2012. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom nyunyó a lelkem,azért akar ropi lenni.
2012. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hogy hat után mit ajánlunk?

A Jóban-rosszban újabb epizódját...

Vagy egy Matek levest (sok benne az ismeretlen)

Esetleg Drukker leves (mindent bele)

Maszületett-bárány-felfő

Kirántott asztalfiók, töltött pisztollyal, kés hasba mártással?

Rántott semmi, párolt almaillattal?

Ember, ez nem étrend amit ide írtál, ez valami gagyi fos...

Gondolj csak bele, reggel adsz a szervezetednek valami kis alamizsnát, majd kettőkor meghálálod egy sajt burival, hogy kibírta a napot és nem estél össze. Majd este meg totál hátba szúrod. Ennek semmi értelme. Alvás közben is emészt fel a szervezeted tápanyagot, mert az alváshoz is kell energia, szóval Norbi bácsi valamit nagyon benézett. Ha nincs elég energia éjjelre, nem tudsz rendesen aludni, folyton fel fogsz ébredni, karikás lesz a szemed.

Reggelre tuti kidobnám ezt a kakit amit zabálsz... legyen finom és tápláló... nosza

Összedobhatsz egy frankó görög salit, sem tart sokáig, de legalább van íze és nem döglesz éhen... nem, nem hagyjuk ki belőle a fetát... szigorúan bele... kidobnád a kálciumot?? O.o

Tízóraira rejts el egy gyümit a táska legalján, azt rágcsáld el. Hidd el, éhes sem leszel, a szervezetednek is jót tesz, sőt nem fogsz kipurcanni az ebédig.

Aztán jöhet az ebéd... A csirke story kiváló ötlet, az olívaolaj is, a burgonya is, nyugodtan tartsd meg, de ha unalmassá válik, bármely főzeléket is kipróbálhatod. Nem a lisztes sűrítéssel, hanem próbáld ki a rizzsel valót, vagy a burgonyával valót. (tudok neked segíteni, ha kell, írj rám priviben, szakács a végzettségem :) )

Uzsira nyugodtan szúrjál be egy teát akár hidegen, akár melegen egy frankó sütivel, hisz a szervezetednek eddig nem adtunk cukrot, amire vágyik.

Nos, vacsira én a családnak zöldséges paraszttálat szoktam csinálni, ajánlom neked is. Mindenféle zöldséget összevágom és mellé némi hús készítmény teszek.

Ezeket az univerzális ratyi porokat meg tabikat felejtsd is el. Nem kell az neked.

A lájtkólát is felejtsd el, tönkre vág, mint a szart. Amerikában a rendőrök kólát tartanak a kocsiban... nem azért, ha szomjasak, igyanak belőle, hanem a az aszfaltra került vért kiválóan oldja és takarítja le... nem vesézném tovább :)

Na báj...

2012. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!