Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A GASTROYAL zsírégető tiroli...

A GASTROYAL zsírégető tiroli túrós rétes hány kcal?

Figyelt kérdés
csak annyit találtam h ch: 15, de a kcal-t sehol sem találom.
2012. okt. 4. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanannyi, mint a másik túrósrétes, olyan, hogy "zsirégetö" nem létezik, csak kereskedelmi fogás.
2012. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó persze, hogy nincs :D csak ebben nagyon kevés a szénhidrát.. szóval szerintem nem lehet ugyan annyi, mint egy sima, de mindegy. annyinak számolom, mert nem találom :D
2012. okt. 4. 08:42
 3/12 anonim válasza:

Osztom a véleményt. Zsír égető kaja nem létezik. Akkor mindenki azt enné. (tudom ananászra mondják, de az se nagyon hatásos)


Amúgy a 15ch az okés...egy joghurt annyi kb. szal csalásnak befér a diétába :D

2012. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Attól hogy kevesebb benne a szénhidrát (havár az sem biztos, mert ezzel is lehet trükközni), még valahol máshol belekerül elég kalória (pl. relativ sok zsiradék), és attól még többet hizlal.
2012. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Kevés benne a ch.

És a túróban lévő marha inzulin, növekedési hormonok az semmit nem számít? Olyan leszel mint egy borjú, az is kevés kalóriát, ch-t eszik (mondjuk az anyaállat tejét) mégis hízik.

Ugyan ez lesz a testeddel..

Ezért ajánlunk alacsony ch tartalmú ÉS tej-gluténmentes táplálkozást..

2012. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jaaajj ne fárassz.. most ezt mért kell?
2012. okt. 4. 19:30
 7/12 anonim ***** válasza:

légyszi ezt olvasd el :tökjól leírja ezt a dolgot

HArcművész :járjunk mi is a paleóba trollkodni?

2012. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

lényeg lemaradt

[link]

2012. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, válaszoltam. Ehetsz ilyeneket, hihetsz a kalóriákban, csak félrevezeted magad.


7. válaszoló. Nem tudom ki vagy (név nélkül), nem tudom mit akarsz és teljes mértékben az érdeklődési körömön kívül esnek a válaszok is ezekre az ismeretlen tényezőkre.

Vagy maradjunk táplálkozástudománynál, és akkor nem ajánlunk túrós, "zsírégetős" süteményeket, vagy írjuk le a választ kalóriára aztán kész. De hozzám nem kell kérdéseket címezni!

2012. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

nem véletlenül nincs rajta kalória valszeg sírnál olyan sok

Harcművész :egyszemélyes háború?

2012. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!