Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen zsírégetőt ajánlanátok?

Milyen zsírégetőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A nyáron elkezdtem edzeni amit 2 naponta csináltam(kettlebell, sulyzós edzés, salyát testsúlyos edzés stb)de viszont mellette nem tartottam semmilyen diétát, csak próbáltam minnél kevesebbet enni (kenyeret egyáltalán nem eszek) ami nem mindig sikerült és igy egész nyár alatt tartottam a súlyom de októbertől komolyabban elkezdem az edzést rendes konditeremben és le szeretnék menni 100 kiló alá. Jelenleg 113-116 kg között ingázok és 175 cm magas vagyok. A kérdésem pedig az lenne hogy az edzés mellé milyen zsírégető szert ill. tablettát ajánlanátok? Lehetőleg valami Scitec vagy egyéb más márkásabb dolgokat ha lehet :D 17/f

2012. szept. 3. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehogy vegyél ezekből a készítményekből, ez mind parasztvakítás!

Inkább 2 dolgot ajánlok neked ami hasznos:

1, Fehérjepor

2, L-carnitine

Nah ezek megérik a pénzt!

2012. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, és L-carnitint név szerinte mit tudnál ajánlani ami árba is meg minőségbe is jó?
2012. szept. 3. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Edzőtermekben vannak L-carnitine-es italok. Rengeteg ízben és finomak. Én még a tablettát sosem próbáltam tőlük, az itóka is remek.
2012. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolcsi válasza:
2012. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogyni akarsz, ebben viszont semmi csodaszer nem segít.


Ehetsz több karnitint, a tested akkor is eleget termel, és a zsírosodásnak nem a kevés megevett karnitin az oka (és nem is oldja meg)


[link]

2012. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A karnitin valóban jó ötlet, ténylegesen a zsíranyagcserére hat. Úgy érdemes szedni, hogy 30-60 perccel edzés előtt, mert ez az anyag csak testmozgás közben váltja ki zsíranyagcsere-serkentő hatását. Én 55 kg-os lány vok, általában 1000 mg-ot veszek be, neked 2000 mg-ot ajánlok.

Ha érdekel a dolog biokémiája, írj privit.

2012. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!