Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalória van egy vékonyabb...

Hány kalória van egy vékonyabb szelet keksztekercsben?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Olyan 56 körül.
2012. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
kaloriabazis.hu
2012. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72,5821
2012. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2012. okt. 11. 21:54
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Ehhez a kalóriához számolod azt is, hogy a sok szénhidrát (keményítő, cukor) magas vércukorszintet okoz, azt sok inzulin viszi le, az pedig zsírba tárolja az energiát? Csak a zsírosodás hormonális alapjai, semmi különös, apróság csupán..
2012. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Előző: Te beteg vagy? Evett egy vékonyabb szelet keksztekercset, te pedig már gyakorlatilag íratnád vele a végrendeletet. Komolyan, szerinted tilos enni szénhidrátot, bármikor is? Akkor te nyomorult vagy. Szerinted honnan kap az ember energiát?
2012. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

Utolsó, több omega3 és pszichológus, mars azonnal. Ezzel a habitussal meg fogod öletni magad, mert nem mindenki olyan türelmes ám a beteg emberekhez, mint én :)


Segítek. Zsírokból és fehérjékből van energiád. Meg valamennyi a zöldségekben lévő szénhidrátokból, de ez szinte elhanyagolható mennyiség.


Nem kell végrendeletet aláírnia, de ha keksztekercsre és hasonlókra akar alapozni, akkor előre aláíratnék vele egy papírt, hogy tőlem vesz majd inzulint és más gyógyszereket. A kivitelezést még nem találtam ki. Inzulinnak szerintem 1 pohár tehéntejet fog kapni, abban van elég egy cukorbeteg számára. Pff.. meg kap szőlőcukrot koleszterinszint csökkentőnek, a placebó megteszi, csak én kapjam a pénzét majd és ne idióta gyógyszerészek!

Ez tetszik, jó gondolatmeneteket indukáltok bennem!

2012. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Csak épp senki nem kérdezte... Az a nagy HARCI helyzet csupán...

De fölösleges bármi, a válasz mindig ugyanaz, a kérdéstől függetlenül...

(De nyilván, ha valaki megkérdezi, hogy mennyi 1 dl vörösbor kcal tartalma, az biztos alkoholista...


Ha valaki folyton keksztekercset zabál, azt nem valószínű, hogy érdekli a kcal tartalma, az egyéb, kérés nélküli mesedélután meg főleg nem...)

2012. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Érdekes, szerintem azt nem érdekli a kalória tartalma, aki nem fogyasztja. Ugyan ez a vörösborra. Mivel az alkohol által kiváltott vércukor-inzulin emelkedéssel nem tudunk számolni, így annak sincs értelme.

Ugyan úgy barátom, mint a kókusztekercsnél :D

2012. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert szerinted, hogy ezt megkérdezte, azt jelenti, hogy ezen él?...

EGY vékony szeletről van szó, nem ettől fog elpatkolni...

2012. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!