Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit gondoltok a mai napomról?...

Mit gondoltok a mai napomról? Kell valami vagy így jó lesz? (Kalória) (kép! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

164 centi vagyok és kb 65 kg.

Így néz ki a mai napom, amit ettem (ill. még enni fogok)


[link]


Lesz majd még 30 perc Rubint Réka is tornának.

Szerintetek így jó?

Köszi a válaszokat:)


2012. okt. 25. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek... 10 g uborka? Az mennyi? Két vékony szelet?

Bezzeg 2,5 dl Nestea-t magadba tudsz önteni. Meg mi az, hogy a napi Ch bevitelednek majdnem a 20%-át a Nestea fedezi?

Az alig 900 kcal meg szintén nagyon kevés, kb 1400 körül kellene enned a fogyáshoz!

[link] itt megtalálod az alapokat, ha már annyira számolgatni akarod a kalóriákat...

2012. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem legalább kétszer ennyi kalóriáról kéne indulni, kidobni a szemetet az étrendből és jobb arányt számolni a makrotápanyagoknál a fehérje javára. Jelenleg ugyanis abból származik a legkevesebb kalóriád. Nem azért nem fogsz fogyni, mert sok a kalória, hanem azért, mert nem figyelsz oda a zsír és szénhidrát, ezen belül zsírnál a telített és telítetlen arányára, az utóbbinál pedig a cukor bevitelére. Tehát alma = gyümölcscukor, nasinak tea, amiben van szénhidrát, az csak cukor lehet. Teából még nem láttam komplex szénhidráttartalmút. Cukorral sosem fogsz fogyni. A súlyod lehet kevesebb, de zsírt nem fogsz veszíteni. Főleg ilyen kevés fehérjével. Lényegében te zsírt akarsz leadni, de abból és szénhidrátból viszed be a legtöbb kalóriát. Az izomzatot nem védi semmi elegendő aminosav hiányában. Amit fehérjéből nem viszel be, azt a vázizmodból fogja elvenni a tested (le fogja bontani az izmot). Az összes tömeg, amit ezzel az étrenddel le fogsz adni, tiszta izom és víz lesz. Az ételek pedig nincsenek megfelelően időzítve. Vacsorára kenyér és főtt tojás...

Az viszont haladás, hogy 5 étkezést terveztél. Nem vagy reménytelen, de csiszolni kell még rajta. Ez az én véleményem. A te dolgod.

2012. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem úgy csináld ahogy érzed mennyit bírsz, ne ess túlzásokba ;)
2012. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!