Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai napomról?...

Mit gondoltok a mai napomról? Hány kcalt vihettem be?

Figyelt kérdés

159cm/46kg vagyok. 2 kg-ot szeretnék fogyni.

Reggeli: 20 dkg zsírszegény túró, fél citrom

Tízórai:diákcsemege(3 szem mazsola, 2 sz. mandula, 2sz. mogyoró, 1sz. pisztácia)

Ebéd:12dkg pulykamell tejszínes-gombás szósszal(na ezzel kissé elrontottam a napom)+15 dkg grillezett vegyeszöldség(sárga-és fehérrépa, kukorica, hagyma, borsó)

Vacsora:15dkg zsírszegény túró, 1 paradicsom

Voltam edzeni konditeremben, heti 5x járok edzeni.


2011. okt. 11. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért kell az a két kiló minusz, mert úgy már a sovány kategóriába tartoznál? Bakker az anorexia ennyi idősen nagyon veszélyes. Ráadásul szerintem kevés pasinak jön be, ha kiáll a csíípőcsontod. Szex közben pl. kifejezetten zavaró. Szerintem ez ezer kcal alatt van...
2011. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell fogynod:) Egyél rendesen és vegyesen.Zöldséget,gyümölcsöt,fehérjét..stb..

Én is itt körül vagyok és 50kg!!!Most,hogy ezt a kérdést kiírtad én érzem magam ducinak:S (mert így is van>.<)

2011. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ad 1: Nem kell fogynod a súlyod alapján.


Ad 2: KOPLALSZ.

Ez kevesebb, mint 700 kcal, úgy is, hogy mindent kb. a leghízlalóbb verzióban képzeltem el (nem volt épp pontos a leírásod), és felfelé kerekítettem.


Ad 3: Megnéztelek az orvosilexikon kalkulátorában, ha 20 évesnek veszlek és felteszem, hogy nő vagy, és úgy veszem, hogy az edzésed csak lötyögés, még akkor is 1447 kcal kell a fél kiló fogyáshoz hetente, és még akkor is 1290 körüli az alapanyagcseréd, ami alá NEM MEHETSZ, mert tönkrevágod magad.


Akárhogyis nézem, MINIMUM kétszer ennyit kellett volna enned energiában, és még az is fogyókúrás szint lenne. Így az izmaidat sorvasztod szét, lelassítod az anyagcseréd, és ha tartósan így nyomod, elcseszed az egészséged (hajhullás, felszívósádi zavarok, bőrporblémák, emésztési zavarok, vitaminhiány, csontok és fogak tönkretétele, soroljam még?), felborítod a hormonháztartásod, és jojó-effektust vagy étkezési zavarokat is eredményezhet.


Számold ki mennyi kell, te jobban vágod az adataidat. [link]

Ne koplalj (ne menj alapanyagcsere alá).

Ne akarj heti fél kilónál többet fogyni.

És a google meg a kcal.hu a barátaid.

2011. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!