Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai napomról?

Mit gondoltok a mai napomról?

Figyelt kérdés

reggeli, tízórai: cseresznye

ebéd: pár kanál zöldségleves amiben volt rizs is de csak néhány szem, pár kanál tökfőzelék, hozzá 1 szelet félbarna kenyér (suliba adták..)

uzsonna: 2 hárommagos zsemle, 5 szelet mozzarella sajt, saláta hozzá, cseresznye, 1 csomag szárított alma (csak alma van benne és citromsav)

és most ittam pár dl narancslevet, és vacsira is valószínű narancslevet fogok (teli vagyok)


délig nem kívánok mást csk gyümölcsöt, az ebéd mindig kevés és sosem elég, még ha megeszem akkor se (ma pl nem ettem meg mind) és uzsonnakor vagyok a legéhesebb..


és ma volt 1 óra intenzív tesi óra


2011. máj. 31. 16:39
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Ez nagyon butaság, már bocsesz, egyél kevesebbet mint szoktál ne változtaaasd!!!

2011. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cukor cukor hátán!

Csomag szárított alma, cseresznye, rá cukrozott narancslé, estére cukrozott narancslé... nem értem!

2011. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szárított alma- nincs benne hozzáadott cukor

cseresznye-ez gyümölcs könyörgöm nem hizlal

narancslé-ebben sincs hozzáadott cukor

2011. máj. 31. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:

A nincs benne hozzáadott cukor és a cukor van benne között érted a különbséget?

Hol fogyasztasz fehérjét? Az 5 szelet mozzarella aminek a fele zsír?

2011. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!