Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalória lehet ez?

Mennyi kalória lehet ez?

Figyelt kérdés

2 szelet abonett kenyér (azt tudom, hogy 1 db 16-20 kcal)

mellé 2 szelet csirkesonka, egy levél saláta, pár karika kígyóuborka, és a 2 abonett egy kenhető 3szög sajttal megkenve.

(a rosszalló kommentek ellen: nem, nem ez a napi fogyasztásom, csak érdeklődöm!)

köszi! :)



2012. okt. 29. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

minden csirkesonkának más-más a kcal tartalma, ott van a csomagolásán, oszd el annyival, ahány szeletet tartalmaz és már is meg tudod, hány kcal egy. sajton is ott kell lennie, ha nem mondod, milyen fajta, honnan tudjuk? az egy levél saláta és pár karika kígyóuborka pedig elhanyagolható.

egyedül a sajtot nem kellett volna, mivel már nem emlékszem pontosan, mennyi egy medvesajt, de arra igen, hogy leesett az állam, nekem irreálisan magasnak tűnt.

de semmi vész, ne görcsölj rá! :)

2012. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a márkája nem medve volt, de olyan sajtra gondoltam. utánaszámolva 30.45 kcal volt a sajt összesen, mivel csak egy olyan háromszöget ettem meg belőle.

azért köszönöm a segítséget! :)

2012. okt. 29. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!