Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem bírok lefogyni?...

Miért nem bírok lefogyni? Betartom a fogyókúrát, mégsem megy.

Figyelt kérdés
Még sosem volt velem ilyen, de egyszerűen képtelen vagyok egy kilót is fogyni. Régebben is ezzel a módszerrel fogytam (egy nap 1200-1300 kcal, és az is egészséges ételek, fehér hús, zöldségek, gyümölcsök). Egy hónapja kezdtem, de egy dekát nem fogytam, sőt, inkább még híztam! Pedig meg bírtam állni, hogy ne egyek cukrot, ami nálam nagyon nagy szó! 62 kg vagyok, és 170 cm, ami oké, hogy nem sok, de én szeretnék öt kilót lefogyni, ami szerintem teljesen normális, azzal még nem lennék túl vékony, de nekem számítana sokat. És egyszerűen nem megy. Lelki oka is lehet akár? Hogy annyira akarom, hogy már azért nem? Pedig mozgok is (igaz, nem torna, hanem bicikli, kirándulok a barátaimmal.suliban meg lejárom egy nap a lábam). De amúgy is úgy van, hogy 70%-ban az étrend határozza meg a fogyit...nem? (Ez nem azt jelenti, hogy egész nap dö.lök, csak tényleg tanácstalan vagyok.
2012. okt. 31. 20:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Valakinek csak később látszódik az eredmény, pl. nekem is. Abbahagytam a diétát, el kezdetem tömegelni és rá két hétre majdnem 1 kilóval könnyebb voltam, vagyis később hatott. Lehet nálad is ez van.
2012. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Idáig én egy-két napig nem ettem mondjuk zsíros ételeket vagy édességet, és máris kezdett lemenni a hasam...A tömegelés alatt súlyzós edzést értesz?:)
2012. okt. 31. 20:41
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem. A súlyzós edzés diéta alatt is megvolt, ugyan úgy ahogy máskor. Tömegelés alatt a döbbenetes mennyiségű kaját értem, (ami neked nem kell), mivel testépítő vagyok. Diétázni versenyek előtt szoktam, (kb.) 2-3 hónapot, a formám dönti el mennyit és hogyan.
2012. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Valamit akkor rosszul csinálsz....

Kizárt hogy ilyen étrend mellett és főleg sportolással ne fogynál.

Nem tudom mi lehet...

2012. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem is csak két hónap után kezdtek lemenni a kilók, de akkor egész gyorsan!

Szerintem még ne add fel, folytasd, és ne türelmetlenkedj!

2012. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
170 cm vagy és 62 kg. Nincs miből fogynod. A tested pánikol, az anyagcseréd lelassult a végletekig. A szervezeted életben akar maradni.
2012. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5%

naaaa

azért ilyeneket ne mondj.

62 kilóból még simán fogyhat párat...

2012. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha 59 kilóra lefogy, már kimondottan SOVÁNYnak fog számítani!

Tessék:

[link]


De támogassuk csak az anorexiát...

2012. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

jajj hagyjuk már a bmit és a hülyeségeit.

Lehet hogy a kérdező 62 kilósan tiszta zsír.

Különben meg ha nem ismered az anorexia fogalmát akkor ne dobálózz hülyeségekkel.

Ha fogy 3 kilót abba nem hal bele....


[link]


ez a nő 170 cm és 59 kiló

Ő hol csontsovány szerinted???

A hízást nem kell támogatni szerintem

Egy egészséges nő van a képen..

2012. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

Egy plasztikbaba van a képen. És nem áll épp mérlegen, fogalmunk sincs hány kiló.

De azt már tudjuk, hogy te férfi(nak látszó lény) vagy.

2012. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!