Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem bírok lefogyni?...

Miért nem bírok lefogyni? Betartom a fogyókúrát, mégsem megy.

Figyelt kérdés
Még sosem volt velem ilyen, de egyszerűen képtelen vagyok egy kilót is fogyni. Régebben is ezzel a módszerrel fogytam (egy nap 1200-1300 kcal, és az is egészséges ételek, fehér hús, zöldségek, gyümölcsök). Egy hónapja kezdtem, de egy dekát nem fogytam, sőt, inkább még híztam! Pedig meg bírtam állni, hogy ne egyek cukrot, ami nálam nagyon nagy szó! 62 kg vagyok, és 170 cm, ami oké, hogy nem sok, de én szeretnék öt kilót lefogyni, ami szerintem teljesen normális, azzal még nem lennék túl vékony, de nekem számítana sokat. És egyszerűen nem megy. Lelki oka is lehet akár? Hogy annyira akarom, hogy már azért nem? Pedig mozgok is (igaz, nem torna, hanem bicikli, kirándulok a barátaimmal.suliban meg lejárom egy nap a lábam). De amúgy is úgy van, hogy 70%-ban az étrend határozza meg a fogyit...nem? (Ez nem azt jelenti, hogy egész nap dö.lök, csak tényleg tanácstalan vagyok.
2012. okt. 31. 20:33
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

bocsi a nevem csak màr ideges voltam hogy nem fogad màst

én 95kilo voltam 163centi most sikert 72kilora lefogynom és nem megy

2013. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

72kilo vagyok és màr nem megy tovàbb 23kilo utàn

szeretnék a magassàgomhoz (163cm) legalàbb 59-58kilo lenni...

2013. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!