Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki megírná, hogy mennyi a...

Valaki megírná, hogy mennyi a napi kalóriaszükségletem?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 168 cm, 47 kg. A tevékenységeim: heti 5 nap suliba vagyok reggeltől du. 3-ig. Hetente 4-5 alkalommal 50-60 percet tornázok. Ha valami szükséges infó kimaradt volna, írjátok meg. Köszi előre is.

2012. nov. 4. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Eszerint 1808 kcal


[link]


Eszerint 1807,5 kcal


[link]


Szóval kábé ennyi. :)

2012. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2000 kalória, ha tényleg ennyit mozogsz.
2012. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :)
2012. nov. 4. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

ÁLMODOZÓ vagy.

Senki sem tudja mennyi energiára van szükséged, mivel nem ismerjük az emésztésedet, illetve attól is függ mit eszel.


Gondolom feltűnt már, hogy valaki keveset eszik mégis hájas desznyó (a gabonák, tejtermékek csodára képesek ugye? <3 )


Valaki meg sokat eszik, mégis szálkás. Anyagcsere kérdése.. lényeg, hogy aki most karcsú, az idővel elhízik ha a tipikus táplálkozást követi, müzlis tejes cukros barnakenyeres szemetekkel.

2012. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak egy körülbelüli értéket szerettem volna kapni. Az a baj, hogy már annyira szeretnék egèszségesen táplálkozni, hogy alig van olyan étel, amit szívesen fogyasztok. És pont az ellenkezőjét csinálom...Kiiktattam az étrendemből a lisztet, cukrot, zsírt, olajat, disznóhúst stb. Ezáltal nem eszem egyáltalán főtt kajákat(pedig tudom, hogy kéne), amit eszem: zöldségek nyersen, gyümölcsök, kefir, Abonett, csirkemellsonka, édesítőszeres savanyúságok, főtt tojás, zsírszegény túró, puffasztott búza, füstli.
2012. nov. 6. 18:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Gőzöm sincs, mi lenne a tényleg helyes út, mert ezt sem érzem egészségesnek, hiszen nincs benne főtt étel, viszont irtózom az olajjal, liszttel, cukorral készült ételektől... :s
2012. nov. 6. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!