Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez mennyire jó étrend egy...

Ez mennyire jó étrend egy radikális diétához?

Figyelt kérdés

5-6 kilót szeretnék csak fogyni, nem olyan sokat, de pont ezért radikálisan kell hozzáállnom, mivel keveset nehezebb leadni, mivel nem sokból kell. Aki hasonló cipőben jár, ez milyen módszer?

Reggel egy kis adag zöldség+fehér hús (kb 200 kcal), ebédre 2 szelet tk toast kenyér (50*2=100 kcal) 2 szelet sonkával, margarinnal (kb + 100kcal) vacsira kb a reggeli, azaz 200 kcal. ez eddig 600. néha megeszem 1 almát is. meg joghurtitalt iszom, amitől nem vagyok éhes napközben. fél literes - 160 kcal. szóval 800 körül vagyok. hatékonynak hatékony, és nem is vagyok éhes, mivel sosem ettem sokat, de... fogyózik valaki még így?

(+ napi 1 óra mozgás)


2012. nov. 7. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Tul keveset eszel.Probald lassan novelni legalabb 1200 kcal-ra.Inkabb egyel tobbet de tornasz is.Ebedre egyel fott etelt.Biztos lelassult az anyagcsered.
2012. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg a kalóriákat számolod (tényleg kevés..) de a minőség ott tart, hogy margarin, kenyér és joghurt addig még én is tisztelni fogom a kihívást amit vállalsz!

Mint egy bányászt aki egy fogkefével indul el..


Esetleg a kenyeret, tejterméket kidobom, hogy eredményt is érjek el! A hús zöldség jó!

2012. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!