Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 6-700 kalóriával való...

Napi 6-700 kalóriával való fogyás jó?

Figyelt kérdés

a héten így ettem:

hétfő: 770

kedd:620

szerda: 695

ha tartom tovább ezt a kalória bevitelt, akkor egészségesen, hosszan tartóan fogok fogyni?

természetesen edzek mellette heti 3x, és az étkezéseim is változatosak (barna kenyér, hal, tészta sok zöldség)

Köszi a segítséget :)



2012. aug. 15. 19:39
 1/8 anonim válasza:
74%
Hát ez minden, csak nem egészséges, mert rettenet kevés. Dupla ennyit kellene, és az edzések miatt is.
2012. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1200 kcal körül lenne jó?
2012. aug. 15. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Persze, ronda leszel, mert az izmaidat is megzabálod - szó szerint, emellett egy idő után semmire nem lesz energiád, pluszban majd rettegni fogsz a hízástól.

A kalóriamennyiséged már így is anorexiás, majd ráköveti a gondolkodásmódod, és irány a kórház.


Mozgás mellé minima 1300-1400 kéne, de te tudod. A te dolgod, hogyan teszed magad tönkre.

2012. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

feltettem 1 kérdést, nyilván nem uszítás céljából, hanem mert nem tudtam.

mért kell ilyen agresszív paraszt módon válaszolni? ha nem tudsz normális hangnemet megütni, akkor minek írsz?

2012. aug. 15. 21:46
 5/8 Kukaac ***** válasza:

Két megjegyzés:


1. nem tudom mekkora vagy, hány kiló, hány éves, de a 700 kcal kevés egy napra. Legalább kétszer ennyit kéne enned szétosztva az egész napra.


2. attól hogy változatosan kajálsz, nem fogsz fogyni. Attól, hogy válogatott ételeket eszel, fogsz fogyni. A barna kenyér nem diétás és a tészta se. Egyél teljes kiőrlésű kenyeret és tésztát, azokban több a rost, lassabban szívódnak fel. A sok zöldség rendben van. Ne felejts el elég fehérjét enni: hal, csirkemell, sovány marhahús (párolva vagy kevés olivaolajban sütve). Felejts el a rántott cuccokat, zsírt szorítsd minimumra. Köretnek pedig legjobb a rizs, sütőben sült krumpli, saláta. Vajat és sajtot ne egyél, max túrót.

2012. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez nagy segítség :)köszi kukac :)
2012. aug. 16. 10:25
 7/8 Almdudler válasza:

Az alapanyagcseréhez szükség van egy minimális kalória bevitelre, de ez nagyon kevés! Nőknél kb. 1300-1500 kcal/nap,rengeteg mozgás, változatos étrend!


Köretnek ajánlanám:

- hüvelyesek és sok-sok zöldségétel (párolva, nyersen)

- köles

- rizs (főleg barna)

- quinoa

- hajdina

- tk., v. tönköly tészták, pékáruk


Edzések után fehérjét érdemes főképp enni, de próbáld meg fél órán belül elfogyasztani, mert a szervezet ki van éhezve, és ilyenkor tölti fel a raktárait! Ihatsz protein turmixot, ehetsz sovány túrót (én azt szoktam (: ).

Edzés előtt energia nyerés céljából a tészták, rizs, banán a legjobb választás.


Naponta többször egyél kis adagokat, h ne terheld meg a gyomrodat! Én kb.7-8x étkezek, de ebbe belszámolom azt is, ha csak 1 almát eszek. Rengeteg folyadék, főleg tiszta víz, vagy gyógyteák! Úgy kalkulálj, h 70ml/kg körül van az ideális folyadékfogyasztás, természetesen ez személyenként, életmódonként eltérhet, még mielőtt meglincselne érte vki! :)


Remélem segítettem még így megkésve is! :)

2013. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Almdudler válasza:
A halat, csirkét, pulykát természetesen nagyon is ajánlom, a sovány marhahúst azonban kevésbe, hiszen az egyik legnehezebben emészthető húsok közé tartozik és kb. 72 órán keresztül van a beleidben (feltartóztatva addig minden más táplálékot, amik így nem tudnak felszívódni!), mire teljesen kiürül a szervezetedből!
2013. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!