Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt sikerülhet így...

2 hónap alatt sikerülhet így lefogynom 10-12 kg-t? 15/L LENT

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban felszedtem jópár kilót..olyan 10-12 körül saccoltam,173 magas vagyok és 58-60 kg voltam.Eddig 36-os körül volt a méretem,azaz S-es.(volt amiből ritkán 38-as kellett) Az utóbbi időben felpróbáltam egy 38-as nadrágot,szerencsére rámjön,de nem áll olyan jól..pedig azt hittem rám se jön.November 26.án(hétfőn)kezdeném a diétát,és január végéig csinálnám.Eddig mindent ettem,kenyeret,csokit,cukrosat stb..most ezeket elhagynám..Naponta nagyon keveset ennék,fehérjedús ételeket+fehérje shaket és heti 5-6 órát edzenék(hol elliptikus tréneren,hol futópadon)mellette fél órát súlyzóznék,és erősítenék.A hasam eddig szép izmos és feszes volt,most pedig megjelent rajta 1-2 hurka(a hízás előtt is sportoltam rendszeresen).Kérdeztem anyukámat,ő azt mondta hogy rendben lenne,mert ugye az én koromban még könnyen fogyunk..Szerintetek sikerülhet,ha tényleg mindent beleadok,és nem csalok?:/Úgy szeretném a régi ruháimat hordani,csak nem merem mert hülyén állnak..gyűlölök így lenni.Sehova sincs kedvem menni,anyukám meg csesztet hogy csomó ruhám van mégis csak kettőt-hármat hordok..Tudna nekem valaki segíteni?Vagy leírni a tapasztalatát,hogyan fogyott ennyi idő alatt?

Előre is köszönöm! Barbara(15 éves vagyok)



2012. nov. 20. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán jó ötlet szinte az ünnepekre rakni a diétát inkább kezd karácsony után addig meg fogd vissza az édességeket meg hozzákezdhetsz a mozgásnak egyébként több időt kéne magadnak adnod (2 hónap alatt egyébként is 8 kiló az ésszerű és elfogadható) mond azt hogy 4 hónapa alatt akarsz lefogyni és ha előbb sikerül előbb, de ne rakj magadra feleslegesen nyomást
2012. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi hogy irtál.8 kiló az "egészséges" heti 2 kg nem?Én kevesebbet ennék,szóval kicsit több lenne mint 8 :/ egyébként nem érdekelnek az ünnepek, a célom jobban érdekel.4 hónap baromi sok addig biztos nem bírok így maradni..utálok így minden napot..
2012. nov. 20. 19:59
 3/15 A kérdező kommentje:
*HETI 1 KG! bocs elírtam :(
2012. nov. 20. 20:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is van egy kis probléma, a súlyzós edzés mellé a fehérje? így biztos nem fogsz fogyni, ahoz aerob edzés kell.
2012. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Idézem :) :

"heti 5-6 órát edzenék(hol ELLIPTIKUS TRÉNEREM,hol FUTÓPADON)MELLETTE fél órát súlyzóznék,és erősítenék." A súlyzózást csak pluszba csinálnám,az izmokért,de nem vinném túlzásba.A futás(intervall,és az elliptikus)tudniillik aerob.

2012. nov. 20. 20:14
 6/15 anonim válasza:

Ha tényleg betartod azokat amiket leírtál akkor sikerülhet. Ha eddig S-es voltál most meg M-es akkor azért az nem +10kiló.:)

Egyél sok zöldséget,gyümölcsöt és kerüld a tésztaféléket és este 6 után már semmit!:)

Mért pont karácsonykor vágsz bele?:D Minden tele van sütivel meg egyéb finomságokkal,túl nagy a kísértés...:)

2012. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Mintha magamat olvastam volna :D De komolyan én is 170 valahány centi vagyok és van rajtam 8-10 kiló plusz :D É én is Barbi vagyok 15 éves :DD Hát ez nagy :D Együt is kezdhetnénk diézázni ugyanazok a problémák vannak :D
2012. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
oké hogy le akarsz fogyni de ne akarj túl sokat meg túl hamar fogyni mert utána ha rendesen eszel a dupláját hízod vissza,vagy átesel a ló másik oldalára,az anorexiába. Biztos aztgondolod hogy te nem leszel anorexiás meg én hülyeséget beszélek de sokan úgy kezik hogy alig esznek,és rengeteget mozognak..:/
2012. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ó köszi a válaszokat :):) Tényleg sikerülhet?:O Most kicsit megjött az önbizalmam.:) az a baj hogy nagyon gyorsan elvesztem a motivációm..:( sajnos szerintem van +10 mert nagyon plöttyedt lettem,(érzem magamon,mert elég sokat kihagytam a sportból)és hát nem így álltak a nadrágok..tudom hogy sz*r így karácsonykor,de valamit valamiért..Utolsó előtti: Azta:D sorstárs:( Felőlem fogyózhatunk együtt,ha gondolod írj és megbeszéljük:D

Köszi a válaszokat! Jöhetnek még :)

2012. nov. 20. 20:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is nemrég kezdtem el fogyókúrázni, bár nekem csak hat-öt kilót kell leadnom. Heti háromszor másfél órát sportolok, és egy hete kezdtem, addig lement 2 kiló. Szerintem sikerülhet, HAjrá! (15/l)
2012. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!