Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tegnap majdnem 3X annyit...

Tegnap majdnem 3X annyit ettem, mint szükséges lett volna. Ma hogy legyen?

Figyelt kérdés

7 kilót fogytam, mióta számolgatok, és odafigyelek. Jelenleg már csak tartani akarom a súlyom, ehhez 1650 kalória körül kell maradnom. ebbe szinte minden nap belecsempészem egy kis nasit, hogy ne legyen bezabálás. De tegnap egy munkahelyi csapatépítő vacsorán elszabadult a pokol, bőven 4000 (!) kcal fölött ettem. :S

Ma maradjak bőven a szükséges adag fölött, vagy tegyek úgy, mintha mi sem történt volna, mert egy naptól nem fogok elhízni?


2012. dec. 1. 14:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Ma maradjak bőven a szükséges adag ALATT, természetesen (Freud...:))
2012. dec. 1. 14:29
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Egyél annyit, amennyi kell.

--

Hogy tudtál 4000 kalóriát megenni? Nehéz elképzelni.

2012. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nem olyan nehéz ám megenni 4e kcal-t. Egy kis ilyen süti, egy kis ez, egy kis az és hopp megvan az a 4000.


Egyébként egyél úgy, ahogy szoktál, egy napból nem lesz gond. :)

2012. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

Akkor te anorexiás vagy.........

hidd el dagattan jobb az élet ...........:D

2012. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pár napig pár dkg-mal több leszel, de magától vissza fog állni a súlyod, ha nem csinálsz belőle rendszert. :)
2012. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)


Távol áll tőlem az anorexia. :)

4000 kcalt elég egyszerű megenni. Sőt, több az szerintem. Az elején még próbáltam tartani magam, csirkét ettem salátával, semmi desszert, de hát volt tiramisu, ami finomabb volt mint gondoltam, két adag is lement, tortát is kóstoltam, gyümölcssalátát stb. stb.


Ott nem tudtam érvényesíteni a nagyon jól bevált fogyis-súlytartó módszerem: ami kaja nincs otthon, azt nem tudod megenni! :)

2012. dec. 1. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy hagyd a kalóriaszámolgatást és egyél inkább minőségi, egészséges ételeket.. de bejön neked a számolgatás, hát ez van.


Egyél a szokásos szerint. Bár a számolgatás alapja az hogy a fölösleges kalória majd zsírrá alakul, de valójában 1 nap alatt nem tudsz látható mértékben hízni, zsírt.

2012. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 30BananasADay ***** válasza:
1650 kalória súlytartáshoz... vagy egy 12 éves kislány vagy, vagy éhezteted magad.Pont emiatt szabadult el a pokol.Minél többet éhezteted magad annál többet zabálsz később, így védekezik a szervezet.
2012. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!