Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez így jó lesz mára?

Ez így jó lesz mára?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, ha az étrendem 1100kcal alatt lenne. Nem fogyókúrázok, csak szeretném tartani a súlyomat. Szerintetek jó lesz ez az étrend?

Szóval: reggeli(már reggeliztem, szóval nem tudom megváltoztatni, amit ettem):1db csokis croissant, 2dl tej

ebéd: párolt zöldborsó, 2db főtt tojás, 3db húsgolyó

vacsora: 2szelet sütőtök vagy áfonyás joghurt


2012. dec. 5. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Helló :)

Hát ezt nem mondod komolyan? :) Viccelsz a kérdéssel ugye? Ennyi erővel lemérsz 1100 kcal cukrot, és azt eszed egész nap :)

Csokis croissant és tej, vacsora joghurt..

Érdekes hogy ebédre emberi ételt találtál ki, én vattacukorra és csokipudingra számítottam :)


Nem arról van szó, hogy ezekkel te mindenképpen el fogsz hízni, de hogyha olyan alkat vagy hogy nem jellemző a hízás, akkor is beteges kajákat találtál ki - a reggelid az minta a későbbi gyógyszerfogyasztáshoz.

Ha meg hajlamos vagy a hízásra, akkor hiába eszel keveset, ilyen minőségű ételekkel.. ezekkel ugyan úgy hízni fogsz, csak a mérleg nem feltétlen mutatja. De a löttyedt kötőszövetek meglesznek, croissanos indítással meg tejcivel.

2012. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a reggelimet elrontottam, tisztában vagyok vele, de nem volt más itthon és amúgy is ezt kívántam. Szerintem, ha egy héten egyszer megengedek magamnak egy pohár tejet és egy croissant, akkor nem lesz semmi baj, főleg ha nem fogyókúrázok.
2012. dec. 5. 09:58
 3/5 30BananasADay ***** válasza:
A probléma ott kezdődik hogy 1100 kalóriával akarod tartani a súlyod...Ez inkább egy kezdő anorexiás étrendje.Plusz a súlytartáshoz ne akarj kalóriát számolni, mert megkeseríti az egész életed.Én csak addig számolom amíg megvan a napi minimum, 3000, legalábbis legyen itthon annyi kaja, nincs kedvem éhezni.(Félreértés ne essék 184cm/65kg és súlyt tartok, de van hogy így is lemegy egy pici néha napján.)Nem kell szutykot enni és a kajával sem lesz több problémád. Vegan for life. :)
2012. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, alkalmanként valóban nem gond ha egészséges vagy :)


De ahogy Banana leírta, tényleg ezentúl így akarsz számolgatni..?

Mondjuk köztünk szólva, takarékos..

2012. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 1200-1500 kcal-al fogytam hetente egy kilót és normálisan ettem naponta 5x-6x nem hülyeségeket ettem és akkor te súlyt akarsz tartani 1100kcal- -al? Utána olvastál egyáltalán a dolgoknak? Kitaláltok valami hülyeséget és csak is kizárólag az a helyes út nem unjátok még? Mindenhol normálisan le van írva a helyes táplálkozás, testmozgás, mennyi kcalt kell bevinned stb de tényleg nagyon nehéz googleba pár szót beírni és megnézni néhány oldalt....
2012. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!