Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lesz ez a kaja mára? Ha...

Jó lesz ez a kaja mára? Ha nem jó, írhattok tippeket, hogy mit egyek uzsonnára és vacsorára.

Figyelt kérdés
4 kg felesleg van rajtam, kb. nyár végére szeretném leadni.Reggelire ettem 250g zsírszegény natúr joghurtot 3 ek. teljes kiőrlésű zabpehellyel+ittam egy tejeskávét.Szerintem kicsit sok lett ez a reggeli.Tízóraira ettem egy almát.Ebédre nem ettem sokat, mert nagyon nem volt étvágyam.Ettem 60g mozzarellát fél paradicsommal+10dkg uborkával.Uzsonnára 10-15 dkg zsírszegény túrót eszek+1 tojásfehérjét.Vacsorára pedig 180g zöldséges tonhalat+2 tojásfehérjét.Délután megyek konditerembe.:)
2011. júl. 25. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Leírjam a mai kajámat és szerintem ez kevés volt mert futottam 5,7km-t meg kondiztam

három tojásfehérje egy piritós

10dkg pur pur csirkemell sonka cottage cheese saláta paradicsom paprika

fehérje turmix 7dkg zabpehely

6-6dkg csirkemáj és zuza olyan 65g rizzsel

sóska roston csirke (muszáj elfogyniuk)

egy saláta

aztán spenót 5tojásfehérje

és 10dkg túró

2011. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mehetett volna kicsit több lassan szívódó szénhidrát is, mondjuk ebédre valamennyi, úgy sokkal jobb lenne a teremben a teljesítményed. Edzés után, ha elég izzasztó lesz, még egy proteinturmix (vízből) mehetne, ha meg tudod oldani, amúgy szerintem alapozásnak mindenképp jó az étrend, nyár végéig -4 kiló meg teljesen korrekt, reális, kivitelezhető cél.


Persze tudni kéne az adataid, az energiaszükségleted, és kiszámolni hozzá pontosan mennyit is fogyasztottál, de ezt te is meg tudod oldani, szóval kis utánanézéssel megválaszolhatod a saját kérdésed.


Sok sikert!

2011. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmmmm, mea culpa.

Most nincs nagy kedvem pontosan kiszámolni neked, de így másodszor is átolvasva kevésnek tűnik, számolj csak utána, meglesz így a minimum 1300-1400 kcal? (Ha tényleg fogynod kell, felteszem, alapanyagcsere szinten ezeknél alább semmiképp se vagy). Mert nem úgy néz ki. Ne menj az alá semmiképp, ha kell, iktass még be egy étkezést.

2011. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nyáron a nyers tojásfehérjével óvatosan, már ha nyersen eszed. De szerintem gáz kidobni a sárgáját... :-/
2011. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy gáz:S Amúgy nyugi megsütöm/főzöm:)
2011. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!