Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik 100%-os gyümölcslében...

Melyik 100%-os gyümölcslében van a legkevesebb kalória?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 01:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Nincs nagy különbség (10% körüli a cukortartalma mindnek, és ez adja a kalóriatartalom nagy részét). A márkák között is lehet eltérés (narancsléből láttam már 9 és 12 g cukrot tartalmazót is).


Szerintem hígítsd fel sima csapvízzel. Az íze ugyanolyan jó marad, és jobban oltja a szomjat is. Én mindig így iszom. A legtöbb gyümölcslevet kb. a kétszeresére hígítom, kivéve a 100%-os almalevet, azt 4-5-szörösére is.

2012. dec. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A frissen (otthon) facsart sárgarépa+narancslé 50-50 %-ban. Nagyon fincsi, tápláló és viszonylag kevés a kalória benne! Próbáld ki.
2012. dec. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó: A sárgarélapé sem lényegesen kalóriaszegényebb, mint a narancslé (vagy más gyümölcslé). Ezen kivül kalória szempontjából teljesen mindegy, hogy friss vagy dobozos, semmi különbség sincs közte.


Ha fogyókúra alatt akarsz gyümölcsleveket inni, akkor igyál naponta EGY pohárral, abban elegendö vitamin van, vagy - ha az ize miatt akarod fogyasztani, akkor az egy pohárnyit öntsd bele egy liter vizbe, akkor annak gyümölcsös ize lesz, és összesen mégsincs több kalóriája, mintha csak az egy pohár gyümölcslevet ittad volna meg.

2012. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Abban amit otthon te préselsz ki, a boltiban mind van hozzáadott cukor, jó sok.
2012. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-esnek a 2-estől!

Köszi, valahogy én is ezt szerettem volna mondani. Az a legegészségesebb, ami otthon készül. Részemről a kétfajta gyümölcs 50-50 %-os vegyítése: mert így szeretem az ízét.

2012. dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A 100%-os gyümölcslében NEM lehet hozzáadott cukor, ha mégis, akkor az már nem 100%-os.

Ennek ellenére az otthon préselt tényleg biztosabb...

2012. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaz, nem 100%-os, hanem 25%, de a Siónak meg a Topjoy-nak van cukormentes, èdesítős multivitamin, meg őszibarack, 2-3% ch tartalommal...
2012. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ananász
2012. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
facsarj ki otthon egy narancsot, adj hozzá kevés vizet. abban van a legkevesebb kalória.
2012. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mindenre ráírják hogy száz százalékos gyümölcslé. van amelyik tényleg az.

ha van a kertben valami gyümölcsfa, akkor a gyümölcséből lehet sokkal jobb és kalóriaszegényebb gyümölcslét készíteni, mintha megvennél egy doboz Hohes C-t, vagy valamit.

2012. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!