Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel az étrenddel és mozgássa...

Ezzel az étrenddel és mozgással sikerül márciusig fogynom 4 kg-t? Semmi cukros lötyi csak mentes ásványvíz és zöldtea. Tudom nincs benne hús. Nem vagyok egy húskedvelő.

Figyelt kérdés

Reggeli : 1 db paradicsom 3db puffasztott búza

tízórai : 1 db alma

ebéd: 5 dkg rizs 10 dkg zöldség (mexicoi)

uzsonna : 1 db alma 1db activia natúr joghurt

vacsora: 5 dkg rizs 10 dkg zöldség (mexicoi)



Heti 3-4 alkalommal fogok terembe járni.

Súlyzós edzést szívesebben csinálok itthon, a teremben inkább csak gyalogolni fogok (6-7 km/h 5-10 %-os emelkedővel)és tekerni minumum 20 percet. Plussz infraszauna 15-20 perc.

Előre is köszönöm a válaszokat és segítséget!


2013. jan. 15. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem már a hónapvvégére 4 kiló IZMOT

hol a FEHÉRJE?ha ezt márciusig eszed meghalsz kb

2013. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a húsban van fehérje....vegyél túrót ,sajtot,tojást fehárjeport
2013. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem jól fogalmaztam meg ... Nem gondoltam h márciusig minden egyes nap ezt fogom enni ,3 nap alatt a könyökömön jönne ki ... Ez a holnapi menü. Ilyen és ehhez hasonló ételeket fogokenni . Minden opcionális , lecserélhető és kiegészíthető....

De köszönöm a válaszokat ! :)

2013. jan. 15. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:

A házipatikának van már egy ideje egy fogyi programja. Pont most hétfőn kezdődött, én is ezt csinálom most. Szerintem nézd meg!

Olyan 1200 körüli kalóriát raknak össze egy napra, a cél 5 hét alatt 5 kiló. (ha ezt beírod google-ba kiadja) A lényege, hogy komplett étrendet ad receptekkel együtt, változatos, tápláló, egészséges ételekkel. Ugyan nem mondom, hogy sosem vagyok éhes mellette, de tűrhető!


Amit írsz, az szerintem brutálisan kevés tápanyag, ha márciusig ezt csinálod tényleg beledöglesz. :) Arról nem is beszélve, hogy én már egy hét után hánynék, ha mindig ugyanazokat kellene ennem!

2013. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnézem ! :)
2013. jan. 15. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez főleg szénhidrát, illetve tejtermék (ami jól segíthet a hízásban).
2013. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!