Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Délelött: 1 db alma, 3 szelet teljes kiőrlésű extrudált kenyér ( 1 db 18 kcal)

Ebéd: 70 dkg sütőtök + 2 natúr joghurt

vacsora: 2 db közepes alma

kb 550 kcal-ra jön ahogy számoltam..


2013. jan. 29. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

nem !!!

én azt javaslom neked hogy növeld a fehérje és a szénhidrát bevitelt. proteinturmixot ajánlok minden nap egy pohárral !!! szén monohidrátot is fogyasszál amire szüksége van a szervezetnek !!!! persze ne felejtsd el a B6, B12, c, e, B3, B5, A, és a legfontosabbat a H vitamint! ezekre a vitaminokra is nagy szükséged van !!!!

2013. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
az előbbi válaszolónak igaza van !!!!!! nagyon fontos a sok fehérje, szénhidrát, szén monohidrát meg peresze a vitaminok !!! én szerintem is nagyon hiányos ez az étrend én 1 evésre viszek be 390 kcal-t és hidd el nem vagyok kövér !!!
2013. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A saját válaszodra írtad, hogy "igaza van az előző válaszolónak". Ugyanannyi a százalékotok, és a felkiáltójelek indokolatlan használata is közös. Kicsit átlátszó.
2013. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De attól még az 550 kcal tényleg túl kevés, és abban is igaza van az elsőnek, hogy fehérjéből is több kéne.


Kedves kérdező, ne éhezőkúrákkal próbálj lefogyni, hanem élj egészségesen, sportolj rendszeresen, és egy kicsit kevesebbet egyél, mint amennyivel épp tartanád a súlyod. Ha elérted az optimális súlyt, kicsit növeled a kajamennyiséget, és így meg is fogod tudni tartani a súlyod. Ez nagyon-nagyon kevés, max. 2 hétig tartasz ki így, és a végén kórházba is kerülhetsz.

2013. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 héttel egész jó időt futhatna a kérdező, én 1 nap után kidőlnék.

Csak hogy hasznos legyen a válasz: egyél normálisan és kezdj el mozogni. Na meg adjál +1 almát az étrendedhez mert attól leszel egészséges.

2013. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bridgi válasza:

Az attól is függ, hogy edzel? És ha igen, akkor mit??

De máris írok neked értékeket, és akkor megnézheted neked ez (amit én írtam értékeket) jó-e és mennyire érzed soknak vagy sem. Kcal és CH (szénhidrát értéket írok)

-1db alma: (van nekem itthon, egy átlag alma 150-200g) De vegyük most a 150g almát, ez 78kcal, és 20g ch

-3 szelet tk extrudált kenyér: (azt jó lett volna tudni, hogy milyen márkájú, illetve milyen gabonából van -rozs,kukorica,zab, barnakenyér stb...) de végülis mindegy: 1db 18kcal+3,2g ch -> 3db 48kcal+9,49g ch


Ebéd: itt néztem kicsit... nem írtad el? 70DKG?

-sütőtök: 70dkg: 560kcal+ 120g ch (! ez nagyon sok! Ha valóban dkg és nem g-ban mérted, én ennyi ch-t eszem egész nap, bár ez szubjektív...kinek mi)

-Natúr joghurt (mekkora, 150g? vagy 2kanál? 2pohár?) Én most ezt vettem alapnak ha nem bánod: 2db 150g-os natúr joghurt : tehát akkor 300g: 222kcal+16g ch


Vacsora: -2db közepes alma: (mivel írtad, hogy közepes, így 100g-ot vettem alapnak, 2 db az 200g: 104kcal+24,76g ch


Összesen: Összesen: KCAL: 1012kcal CH: 190,25

Kalóriában nem sok, de CH-ban igen, vacsora ne 2db alma legyen. Lehet enni, de nem 2db-ot, és legyen a vacsorában fehérje. Vagy mehet az egész helyett a turmix alma+joghurt ha szereted :) Tehát válaszolva a kérdésedre CH-ban sokat ettél! Főleg a sütőtökkel vittél be sok szénhidrátot, de mint fentebb írtam, attól is edzel-e vagy sem, és ha edzel, akkor mit. Szerintem sokat ettél, mert (hangsúlyozom ÉN) sok a szénhidrát. És hol van a többi zöldség, saláta, tojás stb.. átlagban ezeket is fogyasztod? :)

2013. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!