Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek sokat ettem ma?

Szerintetek sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Ebedre ettem egy fot tojast,egy pohar joghurt,egy narancs.

Vacsorara 7:15 kor,egy paradicsom 2 uborka,2 fot tojas,egy virsli es egy szelet barna kenyer.


2013. jan. 16. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokat??? Inkább keveset... :(

Az ilyen kajálásnak az lesz a vége, hogy kiéhezteted a szervezeted, aztán majd jön a zaba és duplán vissza minden leadott kg... :(

2013. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem értem az ilyen kérdéseket, a hülye is megmondhatja hogy ez rohadtul kevés. Az ilyen kérdezők sajnáltatni akarják magukat vagy mi?
2013. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés az étkezés, ami miatt raktározásba kezd a szervezeted. A kaja mennyisége is kevés, nem tudom, mi a lófạszért kell koplalni, nem ettől lesz gyors a fogyás. Zsírból legalábbis nem. Nézd meg a szálkásító étrendet valami sporttal/testépítéssel foglalkozó oldalon, aztán menj ki és egyél egy nagy szelet sovány húst, vagy még 5 főTT(két tével) tojást.
2013. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
es ,ha mondjuk delutan a suliba meg eszek egy szendvicset ezek mellett,akkor elhizok?
2013. jan. 16. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bébi, egyik napról a másikra akkora leszel, mint egy anyamalac.
2013. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jo az egész! a lényeg: naponta egyel 5-6szor. a reggeli a legfontosabb, azzal lakj jol mert azt a nap folyaman ledolgozod. egyel pl. teljes kiorlesü zsemlet v kornspitz kiflit. ebed: hus es zoldsegkoret. vacsorara pedig pont hogy nem kene sokat enni hanem inkabb kevesebbet es kenyeret mar ne. egyel vacsira turot plusz abonettet v salit, cottage cheese ilyesmit szoval feherjet.
2013. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Íme az oldal....regizel beírod mennyit akarsz fogyni/hízni (célbeállítás) kiszámolja mennyi kalória kell naponta amit túl kell lépni, vagy épp nem, és kész


Te meg ne legyél ekkora idióta hogy ilyen kis vacak kajáktól meg egy szendvicstől elhizol-e....nem ha rendes főtt ételt ennél az lenne a jobb...

2013. jan. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!