Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudok hasból leadni...

Nikolett.v kérdése:

Hogyan tudok hasból leadni látványosan? Nem kockás hasat szeretnék, hanem laposat, lehetőleg nyárig.

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok,14 éves.Napi szinten felülésezek,és Rubint Rékázok is ,minden másnap napi 30percet.Ha nem Rékázok akkor is felülésezek 100-at minimum. Este 6 után nem eszek, ha eszek is max 1 almát. Nem a mérlegnek szeretnék megfelelni, hanem kinézetre.Milyen módszert javasolnátok?:)

2013. febr. 18. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt a módszert, hogy nézz utána a dolgoknak, mert így semmit nem érsz el. Pici segítség: felülés jó, torna jó. Hat után nem enni nem jó, 14 évesen ne sanyargasd magad hisz ebben a korban fog legtöbbet változni a tested.
2013. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt,hogy nyúljon a has?
2013. febr. 18. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de ezt bevágólapozom egy előző válaszomból:

Nincs helyi fogyás, készülj fel a lapos has mellett kisebb fenékre, vékonyabb combra, kisebb cicikre, mert ha fogysz, mindenhonnan fogysz.


Este 6-kor, és 6 után is kell enni :( A lényeg a jó minőségű ételeken van. Kerüld a cukrot és a fehér lisztet, én ezt teljes kiőrlésű lisztel és édesítővel oldom meg. Ki kell számolni a napi kcal szükségletedet, és ha lehetőséged van rá, mérd az elfogyasztott étel súlyát, így megtudod állapítani a kalória tartalmát is. Három óránként célszerű étkezni. Reggelire egy kis natúr joghurt édesítővel, meg egy kis zabpehelyel, 10óraira egy narancs/alma, valami gyümölcs (lehetőleg ne banánt. Az se olyan borzalmas mint amilyennnek leírják, de nem is az optimális kategória) Ebédre rendes főtt étel, rendes adag. Én erre 1000 kcal-át számolok. 3-6-9, Natúr joghurt zabpehelyel, (1 evőkanál 10 gramm, ami ~40 kcal) gyümölcs, esetleg zabsüti, én rendszeresen sütögetem itthon a mikróba, 10 perc az egész. Lényeg hogy ne egyél finomított szénhidrátot, és zsíros ételeket. Próbáld tartani a kalória deficitet, és ha már sétára veszed magad, az legyen rendes aerob edzés, erőltetett tempóban ~120-130-as pulzussal, minimum heti 4x40-60 perc.

Egy kis segédlet:

[link]

[link]

2013. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoval fokent az etkezesre kell figyeljek.koszonom ,hasznos volt!:) futast hany oratol javasoljatok?
2013. febr. 19. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
A futás kardió edzés, ráadásul ha nincs meg hozzá az edzettségi szinted, előbb bont izmot, mint zsírt. Egy 120-130 pulzusszámú intenzív séta a legmegfelelőbb zsírégető edzés, heti min.4x40-60 perc.
2013. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mitől nyúlik a has? arra van külön módszer?
2013. márc. 1. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!