Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Június elsejére hogyan fogyhat...

Június elsejére hogyan fogyhatnék le elég látványosan?

Figyelt kérdés
175 cm 73 kg vagyok,fenékkel és combbal van gond. Van itthon taposógépem,ugrálókötél,görkorcsolya,kerékpár,3 kilós kis súlyok,zumba dvd.Étrend: egészséges életmód,semmi hízlalós lötty,tészta,zsíros étel,alkohol :D édesség heti 2x de egy nagyon pici csoki,vagy mentolos cukorka,az nélkül nem birok.Ha minden este sportolok menni fog? amióta eszem tudom,mindig voltak szemtelen LÁNYOK/NŐK körülöttem akik totál kikészitettek,készitenek,főleg cicababák osztályomból,és nagyon megfogadtam,hogy nyár elejére lefogom dobni kilókat!
2013. febr. 12. 23:38
 1/6 anonim válasza:
Én a futást javaslom! Nekem bevált...6kor ettem egy egy keveset, (alma, joghurt, kifli kefírrel) és 7kor elmentem futni két hónapon keresztül minden nap. Iszonyat kitartás kell hozzá, de hidd el, megéri :)
2013. febr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitartó vagy akkor ennyi idő alatt elérheted az általad kitűzött célt.

Fogyáshoz mindig a diéta+aerob mozgás ajánlott.


Kezdjük az étkezéssel:

Testtömeg kilogrammonként ajánlott 2-4g fehérjét, és 1,5-2,5g szénhidrátot bevinni a szervezetbe, minden nap.

Az alapanyagok értékeit itt megtalálod: [link] nyers állapotban értendő 100g-ra az oldalon lévő érték.

Amire nagyon figyelj, hogy a szénhidrátbevitelt fokozatosan csökkentsd, ez fáradtsággal erővesztéssel is járhat. A fehér kenyér, krumpli felejtős. Ami jöhet, az a rizs (sokan a barna rizsre esküsznek), puffasztott rizs, gersli (árpagyöngy) zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, durung tészta, zöldségek (brokkoli, karfiol stb.).

Fontos a fehérjebevitel is, ez lehet csirke,pulyka, hal, marha, zsírszegény túró, tojás, esetleg protein táplálék kiegészítő.

A folyadékbevitel szintén nagyon fontos, ajánlott legalább 2-3L víz/nap!


Mozgás:

Legalább heti 3-4x 40perc-1 óra aerob mozgást végezz, például: biciklizés, kocogás (nem futás, mert az már kardió).

Ha a kocogás mellett döntesz, akkor én ajánlom, hogy szerezz be egy ízületvédő készítményt, jobb megelőzni a bajt!

Ha akad, még valami kérdésed írj nyugodtan privit.

Sok sikert.

2013. febr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz hogy mennyit eszel, ez az ügyes kis weboldal segít, méghozzá ingyen :)


[link]


Emellett ajánlom Wai Lana jóga dvd-it, veszettül megcsavarja azokat a zsírpárnákat, nem utolsósorban pedig baromi hajlékony lesz az ember :)

2013. febr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elmész egy személyi edzőhöz,összeállít neked egy étrendet meg veled edz 2-3 hónapot,aztán meg boldogulsz egyedül is.
2013. febr. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
combra ez a nagyon jó, csak nehéz: http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg
2013. febr. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszokat! Üdv. :))
2013. febr. 13. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!