Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez ugye nem számít kevésnek?

Ez ugye nem számít kevésnek?

Figyelt kérdés

Reggeli:

-Zsemle,vaj,felvágott+zöld tea/kakaós csiga+zöld tea

Ebéd:

-általában az mint másoknál(pörkölt,palacsinta,sült hús stb) a lényeg,hogy nem eszem tele magam

Vacsora:

valamilyen zöldség vagy gyümölcs esetleg ezekből saláta + zöld tea

Naponta megiszom kb 3l vizet.


Nem vagyok éhes de attól tartok, hogy a szervezetem elkezdi zsírpárnákba raktározni mivel mérleg szerint fogytam 5 kilót de szalaggal mérve semmi változást nem látok.


L/19



2013. jan. 28. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
hol a feherje?
2013. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
húsok,halak,tojás,túró,ezeket szintén eszem meg ugye a zöldségfélékben is van ami a vacsorám :)
2013. jan. 28. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
mozogsz is? Szerintem tele van felesleges dolgokkal az étrended. Vaj, kakaóscsiga mehet. A felvágottak sajnos tele vannak hulladékkal, általában max. 35% a hústartalmuk, tehát nem nevezném fehérjének. A palacsintát én reggelire enném, teljes kiőrlést, és cukor nélkül. vacsorára csak zöldség? valami hús, tojás stb.? Sokkal több fehérjét kellene enned, és minőségi szénhidrátot. Na meg mozogni. "fogytam 5 kilót de szalaggal mérve semmi változást nem látok." Ez mehetett izomból is ilyen étkezés meleltt.
2013. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*vaj, kakaóscsiga mehet A KUKÁBA :)
2013. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze sportolok mellette, ugróközelezem, futni járok és ilyen popsi és has erősítéseket csinálok. :) Csak tényleg félek,hogy a szervezetem elkezd raktározni. Nem vagyok éhes csak néha kívánok dolgokat-süti,csoki,este hús vagy meleg étel ami zsíros- amiket lehet jobb is ha nem eszem. :)
2013. jan. 28. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
bizonyos kajákat valóban jobb, ha mellőzöl. Én tudom milyen nehéz, imádom az édességeket:) Sajnos a családom is, úgyhogy nap, mint nap végignézem, hogy pusztítják el a világ legjobb pékségéből hozott isteni csokis finomságokat :)) Max. pár kocka étcsokit eszem néha, na meg a tejeskávé nálam elmaradhatatlan:) De egyébként a rengeteg mozgás segít abban, hogy ne egyek mindent össze-vissza. Ha eleget mozgok, valahogy nem kívánom a nassolni valókat. Inkább egyél olyat, hogy például házi túrókrém/joghurt gyümölccsel, édesítővel, frissen facsart narancslé, stb. Ha édességre vágysz:) Palacsinta, bundás alma stb. mehet reggelire, de ezeket is próbáld meg cukor nélkül fogyasztai.
2013. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!