Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vajon sokat ettem ma?

Vajon sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

- 3 tk zsemle, light sajttal, csirkemell sonkával, paradicsommal, kevés mozzarellával

- 1 egész doboz 100%-os Sió gyümölcslé (430kcal)

- 4-5 db bon-bon

- 1 db narancs


2013. febr. 19. 18:32
 1/4 A kérdező kommentje:

Amúgy nem szoktam gy étkezni, úgyhogy ne gyertek azzal légyszi, hogy túl sok a szénhidrát.

És mellesleg tervben van egy minimum 30 perc futás is ma.

2013. febr. 19. 18:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Én két napig nem ennék a helyedben.
2013. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Awful11 ***** válasza:

Nagyon keveset ettél és sz*r kajákat is. Ez már koplalás. Ilyen "étrenddel" nem fogsz fogyni az biztos, legalábbis zsírból nem. Semmi fehérjét nem ettél, és még csak 6 óra. Ezek szerint 6 után nem eszel, ami egy hülyeség. Így sikeresen lefogod adni az izmaidat és a zsír ugyan úgy rajtad marad majd. Ha fogyni akarsz akkor normális étrend és aerob edzés kellene.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez nem sok, én többet eszek minden nap xD de te tudod,h neked mennyi a sok és a kevés
2013. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!