Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt szeretnék fogyni...

3 hét alatt szeretnék fogyni 3 kilót? De a helyzetem nem egyszerű. Mikor abbahagytam a fogamzásgátlót, akkor jött fel ez a pár kiló!

Figyelt kérdés

Cukrot már évek óta nem eszek (magas az inzulinom, amire gyógyszert is szedek), teljes kiörlésű kenyeret eszek, sok szénsavmentes ásványvizet iszok, meg édesítőszeres teát, mert ügye az ilyen-olyan gyümilevek teli vannak cukorral, s azt nekem nem szabad.

Minden nap bciglivel járok dolgozni, mióta itt a jóidő ...

Tudtok valamit javasolni?


2009. máj. 15. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Norbi update, és az még a cukorbetegséggel is jól kijön!
2009. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De hülye vagyok .... tényleg ... köszönöm szépen! :)

További szép napot!

2009. máj. 15. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelenleg nem fogysz, és nem is hízol, akkor a jelenlegi energia beviteled és leadásod összhangban van. Ha fogyni akarsz, ne egyél kevesebbet, viszont mozogj többet! Biciklizz többet, munka után, mert lehet, hogy a napi munkába járás annyira kevés, hogy nem érsz el közben a zsírégető tartományba. Tekerj plusszban napi 1 órát, és lemegy 3 hét alatt a 3kg. Csak közben ne egyél többet mint most :)
2009. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked is szép napot, és sok sikert!

első

2009. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!