Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tízóraira az alma + diétás...

Tízóraira az alma + diétás joghurt sok?

Figyelt kérdés

Nem akarok minden nap csak almát enni, de változtatgatni se tudom, mert csak ilyenkor eszek gyümölcsöt és ugye a gyümölcs kell.


Ehetek mind a kettőt tízóraira? A kalória adagomba belefér így is csak 1000 kalóriát eszem meg naponta, és azt mondják 1200 kell.


2013. márc. 6. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért is olyan fontos a gyümölcs ? A minimális vitamin tartalma miatt ? A gyümölcs lényegében cukros víz, cukorból is a legrosszabb. Diétás joghurt tökéletes, alma helyett én natúr zabpelyhet tennék bele, esetleg sovány túrót, pici édesítővel, fahéjal, vagy sovány kakaóporral. Nem mondom hogy nem szabad gyümölcsöt enni, de nem kell kötelezővé, és rendszeressé tenni, ellenben a zöldségekkel, húsokkal.
2013. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 newcastle válasza:
probálkozz cottage cheese el van izesitettben is annyi belefér és fehérjét is tartalmaz
2013. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Én még nem láttam tehenet joghurtot enni, sőt, nem is tudok semmiféle káros mellékhatásáról. Azt tudjuk mind hogy Harcművészék nem esznek semmit aminek a tejhez egy pici köze is lenne, mert az szr, szigorúan CSAK hús és zöldség, semmi más. De mi, egyszerű halandók szeretjük a joghurtot, mert egészséges és finom.
2013. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ehetsz.

Miért is ne ehetnél mindkettőt? Magadnak kell eldöntened mi fér bele, mi sok és mi kevés. Van aki szerint ne egyél tejterméket, van aki azt mondja, gyümölcsöt, van aki szerint ne egyél zsíros húst és van akinek még a pizza is belefér az étrendjébe. Ezt mindenki maga döntse el. Én ma kiwit és joghurtot fogok.

2013. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy mindenki maga dönti el, hogy mi fér bele, és mi nem, aztán meg jön ide sírni, hogy elbszta a diétáját, most milesz ?....

Én csak annyit mondtam, hogy nem muszáj gyümölcsöt enni a joghurt mellé, tehet bele zabpelyhet, vagy sovány túrót is, esetleg mind a 2-őt, ami vagy a hosszan tartó/lassan felszívódó szénhidrát miatt, vagy az ugyancsak lassan felszívódó + kazein miatt hosszan tartó jóllakottság érzetet ad. Maga a gyümölcs nem más mint cukros víz, és habár alacsony glikémiás indexel rendelkezik, a benne található cukrot (fruktóz) nem tudja a szervezet hasznosítani megfelelően. Ha nem reggel eszed éhgyomorra, szinte biztos hogy zsírként rakódik majd le.

2013. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!